411193213115437
Vlad Muresan  •  08 Decembrie 2019, 08:39
Postat de Daniel Irimescu pe 08 Decembrie 2019, 08:31

E un bun psiholog si are multa experuenta ca antrenor

Daca e așa bun psiholog sa se facă psihiatru și să ne lase, ryde e cel mai prost antrenor din lume, ne îngroapă meci de.meci cu tactica tâmpită de a atacă fara portar cu Spania am primit 5-6 goluri așa cu muntenegru 2-3 iar cu Rusia doar în prima repriza 3 goluri.

1737176836553023
Vladimir Mihailescu  •  08 Decembrie 2019, 08:39

Ce primă repriză bună! Hai si a doua, la fel ;) ... să nu uităm cu cine jucăm....

Vlad Muresan  •  08 Decembrie 2019, 08:37
Postat de Catalin Radu pe 08 Decembrie 2019, 08:28

Pur și simplu nu înțeleg de ce nu-l trimit acasă pe Ryde. Cred ca fetele s-ar descurca mai bine fără el. Sa rămâna Buceschi și gata.

E clar că dacă nu aveam antrenor, bateam Muntenegru și conduceam la.pauza Rusia, ryde pur și simplu ne îngroapă.

Vlad Muresan  •  08 Decembrie 2019, 08:36

Daca nu luam cele 3 goluri fara sa avem portarul in poarta conduceam Rusia la.pauza, Rusia a jucat fara portar doar in 2 faze când au fost nevoite din cauza dublei eliminări.

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  08 Decembrie 2019, 08:31

Daniel Irimescu  •  08 Decembrie 2019, 08:30

Mai degraba bate Cfr pe zenith decit Romania pe Rusia dar personal chiar si daca ne bat la scor sunt deja multumit