Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
9
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
5
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
0
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
7
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
pastilutele tale ce culoare sunt???????
ce frumos :) bravo fetele o victorie superba.
Autorul aiurelilor de mai sus a uzat tastatura fara rost...Mos Nicolae a trecut iar Mos Craciun e inca departe...
Cum ati facut voi clasamentul ala, bai ziaristi de 2 lei???? Romania si Danemarca au cate un egal. In clasamentul vostru final mai apar cate un egal pentru Spania si Ungaria care nu mai au de jucat intre ele...Sunteti mai mult decat varza. Danemarca ar trebui sa faca doua egaluri (cu Ungaria si Spania), Norvegia sa bata tot si noi sa batem Polonia. Se vede ca ati fost angajati dupa cat de rau puteati sa-l injurati pe Becali (ca asa ati trait si voi)
Victoria asta mai mult ne pune sare pe rană când știi cum ai făcut egal cu Danemarca și ai pierdut la Ungaria. Păcat. Un lucru am sesizat, în ultimul sfert de oră din prima repriză,Tadici n-a mai introdus-o în teren pe Cristina Neagu, timp în care, echipa României n-a mai înscris nici un gol iar spanioloaicele s-au desprins la 5 goluri ! Rețeta: Neagu și Ungureanu.
Fetelor,fuguta acasa la facut cozonaci(desi m-as mira daca va pricepeti),la spalat vase(vedeti sa nu inundati bucataria si la facut curatenie de sarbatori(vedeti sa nu faceti dracului vreun scurtcircuit cu aspiratorul!)Handbalul lasati-l in seama celor care au vocatie,pasiune si TALENT!
puteam, dar nu le avem. forza tadici !..))
..)) in sfarsit, faci si tu un coment de valoare.
Daca jucau fara emotii cu Norvegia (vezi Spania, desi au pierdut, dar au condus majoritatea meciului), scoteam un golaveraj mai bun. Daca erau mai atente cu Danemarca si fractionau macar jocul, castigau barem la un gol diferenta. Cu Ungaria... e discutabil, desi cineva imi spunea ca s-a jucat la pariuri (avans Romania la pauza, infrangere la final). Eu nu joc la pariuri, dar asa am auzit. Oricum, nu avem echipa puternica, caci altfel, n-aveam emotii cu nicio adversara. Cred ca ne batem cu Germania pentru locul... care o mai fi si ala...
Puteam sa avem acum 4 puncte (cate 2 cu Danemarca si Ungaria), iar noi avem doar unul. Si doua daca aveam mai pastram ceva sanse, dar asa... Am scapat printre degete victoriile cu Danemarca si Ungaria, ca niste fraieri. Pacat ca n-am reusit mai mult, in aparare ne-am descurcat binisor, dar ce ne facem cu atacul? Nu tu extreme, nu tu pivot, nu tu inter dreapta... Pana la urma cred ca asta ne e locul, ce poti sa ceri mai mult?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.