Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Mai,tu ai habar de handbal,cum sa fie 3-4 meciuri de etapa mai slab arbitrate,vorbesti aiurea,cred ca nici intr-un campionat nu exista atatea,cum ar arata un meci cu arbitraj mai slab ca acesta?
"E clar că de acum, arbitrii vor fluiera cu mare atenție CSM București, punându-se o presiune suplimentară în „fluier" - foarte bine!!! Sa fie arbitrati corect, nu sa-i avantajeze ori sa-i dezavantajeze. Dar modul in care ai scris face ca intelesul frazei sa fie clar tendentios la adresa CSM Bucale. Lipsa de profesionalism.
In ultimii ani au fost, aproape in fiecare etapa, 3-4 meciuri cu arbitraje mult mai slabe decit cel de la Zalau dar fara sa deranjeze pe cineva; acum se vrea sa se spele imaginea celor din conducerea CSM , care nu prea au ce cauta in fruntea unui club cu mari pretentii; oricum CSM a jucat foarte slab la Zalau
Cat de .... esti ba, Ursescule! Cum ma sa scrii ca au facut presiuni, cand de fapt clubul pur si simplu a cerut sa se faca dreptate?! Cum sa scrii ca au dat o suspendare dractica, cand pentru ce au facut aia doi la meci, nu trebuiau sa mai arbitreze in viata lor, pentru simplu fapt ca sunt niste hoti! Inregistrarea meciului dovedeste clar!
Da Coltescu cat a luat ?!
:))))))))))))))) M-ai facut sa rad cu lacrimi! Nu te cunosc, DAR SA AI O ZI BUNA!
Mi se par suspendari enrome. Petrescu cat a luat? 4 etape, nu?
Domnilor de la handbal,nu puteti sa-l suspendati si pe Coltescu,daca se poate pentru totdeauna.Multumiri anticipate.!!!!
Mda o masura foarte drastica si asta doar pt ca bossi de la Csm Bucuresti s-au suparat ca nu au fost ajutati sa castige !!! Sa nu uitam ca Csm-ul a fost una ,este si va fi cea mai ajutata echipa din liga nationala de handbal.Bai astia de la Frh va rog sa ne spuneti cate etape de suspendare au primit brigazile de arbitri care au ajutat Csm-ul ??? Va spun eu 0 !!! De ce ? Pentru ca banii celor de la Csm stau bine in buzunarele celor de la Frh !!!!
"Este cea mai mare măsură luată în ultimul timp în urma unui cuplu de arbitri. " Eu nu inteleg cum au absolvit acesti "ziaristi" facultatea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.