Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Și eu cred că Cahill și-a dat seama la timp că Simona Halep nu mai are prea multe șanse să câștige vreun turneu la care va participa anul viitor indiferent de importanța acestuia, prea multe mofturi și accidentări mai mult s-au mai puțin reale !!! Aș dori să mă înșel și Simona să demonstreze că va rămâne la fel de puternică ca în primele 8 luni din 2018, depinde doar de ea dacă se va pregăti să rămână în top 10, s-au ne va servi aceleași chifle de non combat, apelând la tot felul de scuze de accidentări și boli apărute peste noapte !!! Cred că Cahill nu a vrut să se facă de râs în 2019 ca antrenor ca să-și strice reputația și a decis să se retragă la timp, dar nu cred că va rămâne un an pe tușă fără să-și caute un alt jucător, presimt că a fost o scuză diplomatică ca să iasă bine și pentru el, dar și pentru imaginea sportivă a Simonei !!!
Nu prea am auzit sa plece antrenorii,stiti vorba cu cainele si macelaria.Si natia asta,australieni,cand iau o hotarire o cantaresc bine,sigur are o alternativa solida,si mai buna.Ceva l-a deranjat,vreun romanism ,ceva.
speedyhalepinia, Serena Jameka Williams- Ohanian are 23 de GS fata de 24 ale Australiancei Margaret Court. Daca nic atat nu stii ma intreb de ce naiba mai postezi opinia de nanospecialist in tennis?
Da' tu cate titluri ai? Si la ce?
Prea multe speculatii. "Simona isi cauta antrenor" titra GSP, si acum aflam ca Simona inca nu cauta antrenor. Plus expertii care STIU EI DE CE a plecat Cahill. Ca si cum ar fi vorbit cu el sau Simona... Asa e pe sant, barfe peste barfe, Poiana lui Iocan! :D
Daren și-a dat seama că haleapa e în cădere liberă și nu a dorit să-și asocieze numele de dezastrul ce va urma anul viitor în cariera nr. 1 mondial cu un singur titlu de GS în palmares. Față de cele 30 ale serenei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.