Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan: „Ăsta este obiectivul nostru în acest sezon!”
2
„Jucătorii trebuie să fie conștienți de asta” » Daniel Pancu, declarații războinice, la întoarcerea în Giulești: „Rapid joacă doar derby-uri”
2
Abia a debutat și deja s-a îndrăgostit de Rapid: „Îl am în inimă!”
0
Ovidiu Burcă îl vede vinovat pentru eșecul cu Rapid: „Nu avea voie să facă asta”
2
Știri din fotbal internațional
Atac violent la Argentina: „Dacă arată a rahat și miroase a rahat, e rahat!”
0
Farsa crudă făcută de un pilot spaniol într-un avion plin cu argentinieni
0
Rodri, gest superb la sărbătoarea Spaniei: „A fost de multe ori criticat pe nedrept”
0
Scandal cu Michael Olise! » Fosta iubită îi aduce acuzații grave fotbalistului plătit cu 14 milioane de euro pe an
0
Lifestyle
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
De la RO-Alert, la o atmosferă incendiară » Mesaj trivial cât toată peluza + moment de reculegere ignorat
2
Conducerile a 6 filiale PNL au fost dizolvate în ședința Biroului Politic ...
Libertatea
Pot administratorii de ștranduri să le interzică accesul clienților cu apă ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Imagini de pe Platoul Bucegilor, unde s-a format viitura care a măturat ...
Libertatea
Halep este ultima care putea sa revendice acest trofeu!
doar nu era ca americanii sa voteze ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ESPN e firma americana. Sloane Stephens e americanca. Au votat americanii garla. E reclama lor... Simona nu depinde de circul american de presa.
Nu stiu despre ce vorbesti, Simona Halep a fost doar finalista la Roland-Garros in 2017. Sau tu te-ai uitat numai pana la 3-0 in setul 2 la acea finala?! :))
eroare!Simona Halep s-a impus nu numai la Madrid!S-a impus si la Roland Garros si nu a fost doar finalista!Asa ca se explica de ce a iesit doar pe locul 2,daca si ala de la ei-care a facut prezentarea-o fi fost tot atat de documentat ca voi!
Ce a castigat din septembrie 2017 incoace ?
Halep n-a castigat Grand Slam in 2017.E normal sa fie Stephens
Simona n-are decat sa catige US Open anu asta si le inchide gura..:))
Nu cred ca o merita Simona dar nici Sloane. În cele 2 meciuri directe Simona a batut-o clar, de pildă. Cred ca Muguruza merita titlul. A luat Wimbledonul și ă terminat sezonul pe 2 la 40 de puncte de Simona. Stephens a avut o serie groaznică după USO pierzând vreo 8-9 meciuri la rând. Chiar e aiurea decizia. N-are nicio logica.
E vorba de anul 2017 cand Sloane a castigat un GS dupa o accidentare lunga si Halep nu. De ce va ambalati asa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.