Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Revenire de senzație » Cel mai scump transfer din istoria unui club brazilian
0
Darius Olaru, întrebat direct dacă se vede jucând în play-out: „M-am simțit ca acum 5 ani”
0
Decizie FINALĂ luată de Elias Charalambous, înainte de FCSB - Fenerbahce: „Papagalii încep să sară din nou”
2
Două plecări de la Arsenal în mercato de iarnă?! Pot ajunge la aceeași echipă
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință Iranul: „Următorul atac va fi mult mai grav! Nu ...
Libertatea
jalepa va pleca acasa...s-a mai omenit cu niste dinero...o rupe Garbine...oricum GS nu va lua niciodata..e limitata mental
Frumos Simona, felicitari !
Giorgele, de ce esti gheorghe!?
Garbine Mugurusa va ramine pe locul 3 WTA, va lua bataie la scor. Sloane Stephens ii va crea mari probleme Simonei, dar Simona va cistiga in trei seturi finala. Venelezueleanca din Elvetia care joaca pentru Spania, Garbine Mugurusa pe numele ei, va parasi terenul de tenis cu capul in pamint, renuntind la atitudinea ei imperiala cu nasul pe sus. Habar nu are ce o asteapta.
Giorgio,fata asta este cunoscuta si aduce cinste romaniei peste tot in lume. pe tine cine te cunoaste? iesi in evidenta doar prin frustrare
cred ca esti prostul satului!
Marş !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mare-i grădina lui Dumnezeu şi mulţi îi sar gardul..... Ce ai omule? Eşti mai bun???? Te simţi mai bine dacă o jigneşti?
Bai asta a lui Rizzo,numit Giorgio,care in italiana pe care pretinzi ca o vorbesti,inseamna ***! Cat despre locul in care te-ai nascut ,degeaba te dai Italian !.Gardul langa care te-a lepadat mata ,se afla la Potarlagele ,in scumpa ta tara ,a care-i limba o siluesti si ai carui cetateni mai de fala ca tine, te fac sa-i dispretuiesti! Da-ti jos ochelarii de macho,nu-i exclus ca cel de la care i-ai sterpelit, sa te recunoasca!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
geogica, acelasi comentariu l-ai avut si inainte de meciul cu Kerber :)) Mai poti ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.