Alte știri din fotbal
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
4
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
11
Știri din fotbal internațional
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Surprins e putin spus. Eu am fost intrigat de-a dreptul. Atata lipsa de respect mai ales de la un om care striga in gura mare ca e victima a rasismului este IPOCRIZIE CRUNTA. Monica nu e din acelasi aluat cu Irina Spirlea din pacate. Aia nu trecea cu vederea asa ceva. Dadea totul pe gusha in conferinta de presa chit ca isi lua 'ban' de la WTA. Aia e, traim intr-o lume in care orice gest normal te unge la suflet... tocmai pentru ca gesturile firesti sunt atat de rare.
asta e poporul galben. Hoti din scutece
Invinsul da primul mana cu arbitrul pt ca, de obicei, are un avion de prins. Invingatorul oricum ramane sa salute publicul. :)
E corect pe naiba agramatule :))))) mai ai si pretentia sa corectezi pe altii cand tu esti ditamai prostul :|
asa e regula, insa ieri am ramas surprins, invingatoarea a dat prima mana cu arbitrul....ma chinui de o juma de ora sa-mi amintesc meciul...:)
imi cer scuze, este foarte posibil sa fi gresit. chiar nu am dat importanta acestui lucru pana acum.
inseamna ca n-am urmarit eu destule meciuri. este vina mea. chiar am sa ma uit pe youtube la cateva finaluri de meciuri, sa ma conving de chestia asta.
Pai mai omule, sunt de acord cu tine ca nu e regula. Nu o penalizeaza nimeni daca se duce ea prima la arbitru :) pur si simplu nu se face. Serios acum, urmareste mai multe meciuri sa vezi ca am dreptate. Ia you/tube-ul si baga niste finaluri de meci; daca nu e cum zic eu inseamna ca nu m-am uitat la meciuri de tenis, asa cum sustineai tu mai devreme.
am inteles exact ceea ce vrei sa zici :))
Te contrezi degeaba. Invinsul da primul mana cu arbitrul. Si sa stii ca am vazut "cateva" meciuri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.