Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Planul lui Gigi Becali nu a funcționat
3
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
5
Sicriele cu trupurile celor 7 fani decedați ai lui PAOK au fost repatriate de pe aeroportul din Timișoara
0
De ce Fenerbahce va folosi tricouri cu „Chobani” pe piept la meciul cu FCSB
9
Atac violent la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
18
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Nu asa. Serviciul trebuie imbunatatit substantial, deplasarea stanga-dreapta, stopuri la fileu. In rest, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))))
:)))))))
Nu sunt tractiuni corecte. Are suport cu greutate inversa la genunchi care o ajuta sa se ridice mai usor. Uita-te atent ca se vede bratul de echilibru miscindu-se in sus si in jos in fata ei la nivelul genunchilor.
la restaurantul tau unde esti angajat,nu proprietar sau administrator,scrie complet prostule.
Confirm ce spune prostul asta. La restaurantul meu uneori mai strang eu masa, cand angajatii sunt prea ocupati. Dar de fiecare data, fie ca strang eu, fie altcineva, le ducem lui "lapusneanul" sa le spele cu mana stanga sau lui "lapusneanul2" sa le spele cu mana dreapta... Tine foarte mult sa aiba doua nume, daca se uita la tine cu profilul stang, e "lapusneanul", daca intoarce pe obrazul drept, e "lapusneanul2". E atat de prost ca nu reuseste nimic altceva decat sa ramana la spalat vase. Numai manual, ca nu s-a prins de cum functioneaza masina. L-am angajat pentru ca efectiv nu mai vine nimeni la spalat vase in vremurile astea, nici chiar ultimii prosti. Noroc cu ei! Dar acum ii dau cinci la suta reducere, ca se baga in seama, care inmultita cu doi intr-unul, vine zece.
klauz e in fiecare zi la sala.....la sala de mese.. hahaha. prostovanul lucreaza la debarasarea meselor...e cel mai bun in domeniu...hahaha..
Sunteti niste prosti... Mai lasati-ne cu borcanata. Stim ca se antreneaza pe teren si in sala, toti sportivii o fac, chiar si aia talentati, nu doar halepa!
Cati dintre grasanii peluzisti si proletarii digitali fac atatea tractiuni?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.