Alte știri din fotbal
A doua variantă de antrenor a lui Gigi Becali nici nu vrea să audă de FCSB: „Nu sunt tipul care primește ordine și le execută”
0
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
1
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
6
Știri din fotbal internațional
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Gest fără precedent! Naționala visează la prima calificare la Campionatul Mondial, iar eroul este momit cu un apartament de lux
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Mircea Lucescu și-a luat adio de la națională, de pe patul de spital. ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Tara de rasu' plansu' - in care aparatul nomenclator si opresator nu are nicio problema si sunt plini de privilegii (pensii , afaceri , pozitie sociala ) , in timp ce ultimii oameni ai sistemului -informatorii -( deveniti prin santaj unii sau de buna voie altii) sunt dusmanii democratiei criptocorporatiste cu program marxist . Informatorii care nu au fost aparat coercitiv precum Securitatea, nu au incalcat drepturile omului precum procurorii si judecatorii comunisti , nu au facut propaganda si nu au fost aparat legislativ precum CC-ul al PCR , da ei sunt cel mai mare rau , informatorii ultimii oameni ai sistemului - un fel de acar Paun . Te crucesti ce tara de prosti suntem si cum stam si nu judecam deloc , vite suntem cu totii...
Cu siguranta a fost colaborator al securitatii. Doar cei care n-au trait acele vremuri pot spune altceva.
Presedintele de Tenis de masa il ancheteaza pe domnul Visan? Adica domnul care detine Hotel Sport din Buzau? Unde mergeau toate nationalele de volei juniori in cantonament? Oare nu credeti ca e un conflict de interese?
Ce mare functioe are respectivul ca sa aiba vreo importanta daca a fost sau nu. Am avut un presedinte al Romaniei, doua mandate, care a fost si nu l-a clintit nimeni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.