FOTBAL  »  Superliga  »  CRAIOVA - TIMIŞOARA 1-1

Mititelu: "Timişoara merita să egaleze"

Articol de GSP - Publicat duminica, 15 august 2010 00:00

Patronul Craiovei, Adrian Mititelu, a comentat la Fanatik Show rezultatul echipei sale, 1-1, contra Timişoarei

"E greu să comentez pentru că am fost convins că o să cîştigăm. Cînd iei gol în minutul 93 e greu. Sincer să fiu, Timişoara merita să egaleze, rezultatul este echitabil
A fost o atmosferă ca la meciurile mari, dar din păcate nu am reuşit să păstram acest rezultat

Înafară de Victoria Brăneşti, am întîlnit numai adversari foarte puternici", a spus Mititelu

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga