INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  TRENCIN - ASTRA

VIDEO Astra a avut penalty clar la un fault asupra lui Fatai, neacordat de centralul german

Articol de GSP - Publicat joi, 01 august 2013 00:00 / Actualizat joi, 01 august 2013 20:14

Astra a avut un penalty neacordat în prima repriză a partidei cu Trencin, din turul 3 al Europa League!

În minutul 44, Fatai a intrat în careu, l-a driblat pe Klescik, slovacul l-a agăţat clar din spate, dar arbitrul german Christian Dingert a lăsat jocul să continue.

Vezi AICI VIDEO cu faza (min 44)

Astra a condus la pauză cu 1-0, prin golul înscris de Budescu.

 

Citește și:
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului edil pentru sportul din București
Special
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului edil pentru sportul din București
Cine este iubita lui Lando Norris, noul campion mondial din Formula 1 » În trecut, a fost acuzată că și-a înșelat iubitul fotbalist
Formula 1
Cine este iubita lui Lando Norris, noul campion mondial din Formula 1 » În trecut, a fost acuzată că și-a înșelat iubitul fotbalist
Ungaria a clacat în finalul meciului cu Danemarca! Ce urmează pentru cele două la Campionatul Mondial de handbal
Handbal
Ungaria a clacat în finalul meciului cu Danemarca! Ce urmează pentru cele două la Campionatul Mondial de handbal
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
Campionate
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
Fabrică-fanion a capitalei, demolată. Apare un proiect de 1 miliard euro FOTO&VIDEO
Profit.ro
Fabrică-fanion a capitalei, demolată. Apare un proiect de 1 miliard euro FOTO&VIDEO
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Acuzații SEISMICE împotriva lui Gheorghe Tadici: „S-a răzbunat că nu i-au ieșit pariurile! Știe toată țara că pariază!” » Retrasă definitiv la doar 25 de ani: „Era terminată psihic de Tadici, plângea non-stop!”

Scor aiuritor la baschet: 207 puncte diferență! » Scandal după meci: „E nevoie de bun-simț în astfel de situații” vs „Să ne oprim și să nu mai jucăm?”


Comentarii (4)
dreamer123
dreamer123  •  01 August 2013, 23:23

eh..oricum se califica...felicitari !

marin2
marin2  •  01 August 2013, 20:57

La cit fotbal stiti voi trebuia sa dea lovitura de la 7 metri . Doar chiorii ( fara a-i jigni ) pentru ca nu au acest simt si voi rauvoitorii care tributari "osanalelor "aducatoare de fripturi si vinuri tineti isonul fara ureche muzicala . Oricit de putin se vede cum fundasul este depasit iar FATAI plonjeaza crezind ca e in vacanta la mare si logic fundasul cade peste el . Avea fata de ce a murit linga scut fara onoare ? V-a impresionat pe voi "adulatorii "care nu veti intelege niciodata la ce e nevoie de fair-play cind poti sa fii pe ultimul loc in lume din punct de vedere ... Sint prea multe ca sa le trec .

haideusicfr
haideusicfr  •  01 August 2013, 20:00
Postat de haideusicfr pe 01 August 2013, 19:59

Si ? Asta-i *tilu* de articol? Doua vorbe aruncate si gata arbitrul e de vina .... N-a fost deloc *clar* .Ala *slovacul* s-a impiedicat a fost un contact fizic (ca nu e sport de domnisoare) si a cazut si fatai asta. O echipa mica de care n-a auzit nimeni ( nu-i vorba ca de astra *multi *a au auzit)) spectatori ca la un amical si gata ....subiect de ..discutii ca la romani piciorul din fata si cel din spate... Las-o moale bine ca castigat.

c-a mia(mi-a ) scapat.

Vezi toate comentariile (4)
Comentează