FOTBAL  »  Superliga  »  TRANSFER

Schimb spectaculos de jucători pregătit de Pandurii şi Dinamo » Un fost stelist ar putea ajunge în "Groapă"

Articol de - Publicat luni, 15 iunie 2015 17:57

Dinamo va avea în mare parte o altă faţă în sezonul viitor. Mircea Rednic a renunţat la mai mulţi jucători şi încearcă să construiască o echipă care să se poată bate la primele 3 locuri.

În aceste zile, "cîinii" se află în negocieri cu Pandurii privind un schimb de jucători.

Gorjenii l-au vrut iniţial pe Kamil Bilinski, pentru care l-ar fi dat la schimb pe Mihai Răduţ (25 de ani), fotbalist dorit de Ionuţ Negoiţă.

Dinamo n-a acceptat să-şi cedeze golgheterul, deşi l-ar dori pe Răduţ, aşa că l-a propus la schimb pe Valentin Lazăr, fotbalist anunţat de Mircea Rednic că îşi poate căuta altă echipă. 

Oficialii lui Dinamo aşteaptă un răspuns oficial din partea gorjenilor în zilele următoare. 

Citește și:
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
Campionate
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
Americanii au reacționat după lansarea noului Duster: „Arată ca o Dacia pentru oamenii bogați”
Noutati auto
Americanii au reacționat după lansarea noului Duster: „Arată ca o Dacia pentru oamenii bogați”
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
Stranieri
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
Fotomodelul a reapărut la meciul lui Zverev, la 3 săptămâni de când germanul nega vehement acuzațiile de infidelitate
Tenis
Fotomodelul a reapărut la meciul lui Zverev, la 3 săptămâni de când germanul nega vehement acuzațiile de infidelitate
EXCLUSIV Bancă din România scoasă la vânzare
Profit.ro
EXCLUSIV Bancă din România scoasă la vânzare
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

„Miza programului n-a fost ascensiunea, ci moartea” » De ce escaladarea live a unui zgârie-nori de către Alex Honnold a fost greșită: „Clădirea nu e munte, e o vânătoare de clickuri vopsită drept căutare interioară”

„Părul fetei arde vâlvătăi... Zbor final! Stop!” » GSP publică o serie specială, la 50 de ani de la perfecțiunea olimpică a gimnasticii: „Nadia, 10 la Montreal”


Comentarii (19)
reddogsv
reddogsv  •  16 Iunie 2015, 12:47

Ca sa-l dai la schimb pe Bilinski, singurul atacant pur din echipa, care verticalizeaza jocul, cu o educatie occidentala, pe un tatuat mofturos Radut Gina Chistol care nu si-a gasit locul nicaieri trebuie sa fi *** rau. Nu faci altceva decat sa mai aduci un al doilea C. Matei la echipa. In plus nici nu sunt pe acelasi post. Rednic cred ca habar nu are.....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  16 Iunie 2015, 08:46

Dupa ce l-am pierdut pe Elton-singurul care merita nr 10, dupa ce nu i-am pastrat pe Elhamed, Bunoza, Grozav, daca il dam si pe Bilinski -poate cel mai bun atacant din Liga-inseamna ca nu se vrea performanta la Dinamo.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  15 Iunie 2015, 23:32

vrajeli gesepene. hai siktir cu fabulele voastre, mediocrilor.

Vezi toate comentariile (19)
Comentează