INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  PREMIER LEAGUE

VIDEO Arlauskis, debut în Premier League » Watford s-a impus pe terenul lui Aston Villa, dar fostul stelist a luat un gol

Articol de GSP - Publicat sambata, 28 noiembrie 2015 18:50

Giedrius Arlauskis a debutat azi în Premier League după ce a profitat de o accidentare a lui Haurelho Gomes în minutul 67.

VEZI VIDEO

Acestea au fost primele minute ale lituanianului în Premier League. Fostul stelist mai jucase un meci în Cupa Ligii, unde Watford a fost învinsă de Preston, scor 0-1.

De această dată lucrurile au mers bine pentru Watford, care s-a impus pe terenul lui Aston Villa, scor 3-2, în etapa a 14-a din Premier League.

Fostul portar al Stelei a fost învins de Ayew în minutul 89, la 22 de minute de la debut

Comeback neașteptat! Cristi Balaj semnează și va fi noul președinte al clubului din Superliga