FOTBAL  »  Superliga  »  VIITORUL CAMPIOANA ROMÂNIEI

Prima reacție a lui Ianis Hagi după ce Viitorul a ieșit campioană: "Am cucerit România"» Felicitări de la Galatasaray

Articol de GSP - Publicat duminica, 14 mai 2017 10:17

Viitorul a câștigat campionatul României, la 8 ani de la înființare, devenind a 26-a campioană a Ligii 1 și prima din Dobrogea.

După acest triumf, Hagi a primit mai multe mesaje de felicitare.  Ianis Hagi, fiul lui Gică Hagi, a avut un mesaj de felicitare pentru Viitorul și pentru foștii lui colegi.

"Ce seară minunatttăăăă. Mândru că am putut să fac parte din acest proiect unic în România!!!! Doar noi știm cât de mult am muncit să ajungem să cucerim România la nivel de seniori!!!! Felicitări băieți !!! Felicitări staff-ului tehnic !!!! Felicitări Suporterilor !!!! Felicitări oamenilor care au avut încredere în acest proiect !!!! Felicitări Tata !!!! ", a scris jucătorul de la Fiorentina pe contul său de facebook.

Felicitări de la galatasaray

O parte din fanii lui Galatasaray au fost prezenți la meci pentru a-l susține pe Gică Hagi în lupta pentru câștigarea campionatului.

După meci, pe pagina de Facebook a turcilor, Hagi a fost felicitat pentru câștigarea campionatului. "Felicitări legendei Gică Hagi, campionul României, cu Viitorul Constanța", au scris turcii pe facebook.

Citește și: El e omul care i-a băgat titlul în buzunar lui Hagi! Cine s-a evidențiat în meciul Viitorului

Citește și:
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
FCSB - Dinamo » Repriza secundă din Derby de România
Superliga
FCSB - Dinamo » Repriza secundă din Derby de România
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
Superliga
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
Campionate
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
Lanț de magazine dispare din România. Cine vine în loc
Profit.ro
Lanț de magazine dispare din România. Cine vine în loc
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Acuzații SEISMICE împotriva lui Gheorghe Tadici: „S-a răzbunat că nu i-au ieșit pariurile! Știe toată țara că pariază!” » Retrasă definitiv la doar 25 de ani: „Era terminată psihic de Tadici, plângea non-stop!”

Scor aiuritor la baschet: 207 puncte diferență! » Scandal după meci: „E nevoie de bun-simț în astfel de situații” vs „Să ne oprim și să nu mai jucăm?”


Comentarii (3)
854605894625108
Silviu Apostol  •  14 Mai 2017, 14:52

Exact , "copilu' lu' tata" ! "Ati cucerit Romania" !!!!! Numai voi stiti cum !

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  14 Mai 2017, 13:00

...Ianis nu i bun de nimic ...decat sa demonstreze ca nepotismul nu moare in Ro ...e chemat la lot desi nu joaca nicaieri ...

1012435355456406
Ivanov Bogdan  •  14 Mai 2017, 11:10

VORBESTE MARELE FOTBALIST FACUT DE TASU,CIOCU MIC SI JOC DE GLEZNE CA NU AI REALIZAT NIMIC, UNDE ESTI ESTI IN BAZA LUI TAICATU!

Vezi toate comentariile (3)
Comentează