FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO

Daniel Pancu, șocat de mazilirea lui Niculescu: "Mă pun în locul lui Claudiu. Am crezut că e o farsă, nu pot să cred!"

Articol de GSP - Publicat sambata, 13 octombrie 2018 16:29

Mircea Rednic, 56 de ani, a semnat noaptea trecută pe doi ani cu Dinamo, informație anunțată în exclusivitate de GSP.ro (DETALII)! Antrenorul era liber de contract după despărțirea de Al Faisaly. "Puriul" e la al 4-lea mandat în "Ștefan cel Mare". 

Daniel Pancu, proaspăt numit antrenor la Rapid, s-a pus în pielea lui Claudiu Niculescu, mazilit după doar 3 partide pe banca lui Dinamo

"Nu-mi închipuiam, mi se ridică şi mie părul. Mi-a fost greu să cred. Iniţial am crezut că e o farsă, o glumă. Nu ştiu ce să comentez.

Mircea Rednic e un antrenor imens, cu experienţă imensă, cunoaşte foarte bine ce înseamnă Dinamo, dar mă pun în pielea lui Claudiu. Lucrul ăsta nu pot să-l înţeleg! Două etape!? Măcar 7, 8, 10, îşi face conducerea o analiză asupra ta, dar două meciuri!? Mă depăşeşte!", a declarat Pancu pentru TV Telekom Sport. 

Citește șiVIDEO Reacție virulentă a lui Niculescu, după ce a fost UMILIT de Dinamo: "Nu sunt un terchea-berchea! Mi-ați spulberat visul după 13 antrenamente!"

EXCLUSIV Rednic la Dinamo! "Câinii" au dat lovitura la miezul nopții! Ce se întâmplă cu Niculescu

REDNIC LA DINAMO // EXCLUSIV Și eu ce fac, nea Mircea? CIRC la Dinamo după numirea lui Rednic! Ce s-a întâmplat azi-noapte acasă la Niculescu

REDNIC LA DINAMO / EXCLUSIV Jucătorii lui Dinamo au aflat că a venit Rednic de la reporterii GSP.ro: "Serios? Habar nu aveam!"

Citește și:
Ce noroc pentru Cristi Chivu! Pe cine va înfrunta Inter în play-off-ul pentru optimile Ligii Campionilor » Toate împerecherile
Liga Campionilor
Ce noroc pentru Cristi Chivu! Pe cine va înfrunta Inter în play-off-ul pentru optimile Ligii Campionilor » Toate împerecherile
La câteva ore după FCSB - Fenerbahce, Mihai Stoica vine cu vești groaznice: „Va suferi o intervenţie chirurgicală!”
Superliga
La câteva ore după FCSB - Fenerbahce, Mihai Stoica vine cu vești groaznice: „Va suferi o intervenţie chirurgicală!”
Ce s-a întâmplat imediat după FCSB - Fenerbahce » Gesturile care nu s-au văzut la TV
Europa League
Ce s-a întâmplat imediat după FCSB - Fenerbahce » Gesturile care nu s-au văzut la TV
Alexander Zverev, explozie de furie în semifinala cu Carlos Alcaraz: „Mereu îi protejați pe ăștia doi!”
Tenis
Alexander Zverev, explozie de furie în semifinala cu Carlos Alcaraz: „Mereu îi protejați pe ăștia doi!”
FOTO Brand de mare succes în comunism revine pe piață
Profit.ro
FOTO Brand de mare succes în comunism revine pe piață
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Decizie ȘOC: Ana Maria Bărbosu a rămas fără medalia olimpică de la Paris! Informația care ZGUDUIE sportul românesc

„Părul fetei arde vâlvătăi... Zbor final! Stop!” » GSP publică o serie specială, la 50 de ani de la perfecțiunea olimpică a gimnasticii: „Nadia, 10 la Montreal”


Comentarii (2)
mihai_luchian
mihai_luchian  •  13 Octombrie 2018, 21:06

De fapt a zis așa:când sunt trist, mă pun în locul lui Claudiu și îmi închipui că am produs 40k in 3 săptămâni. Și îmi scapă fără să vreau un "multumesc nea Mirceaaaaaa!"

mihnea74
mihnea74  •  13 Octombrie 2018, 18:54

Cata ipocrizie.Oare el cum a fost numit decurand

Vezi toate comentariile (2)
Comentează
Close