Articol de Dan Bâra - Publicat vineri, 28 noiembrie 2025 10:15 / Actualizat vineri, 28 noiembrie 2025 10:16
Ediția de azi a emisiunii Breaking Bets, moderată de Dan Bâra, va trece în revistă cele mai interesante partide programate în weekendul ce urmează în Superliga României, Premier League, Ligue 1, La Liga și Bundesliga.
Jurnalistul GSP, alături de Sorin Murgu, va analiza întreaga etapă din campionatul Franței. De asemenea, vor fi discutate o serie de meciuri top din Anglia, Spania, Germania și România, inclusiv derby-ul din Premier League dintre Chelsea și Arsenal și cel din Bundesliga dintre Leverkusen și Borussia Dortmund.
Breaking Bets poate fi urmărită în direct, de luni până vineri, de la ora 13:00, pe gsp.ro și pe canalul de YouTube al Gazetei Sporturilor, iar edițiile prezentate rămân disponibile ulterior, în varianta integrală, pe canalul oficial de YouTube.
Piero Ferrari, cadou de 32 de milioane de euro pentru soția Romina Gingașu