Articol de Ovidiu Minea - Publicat duminica, 31 august 2008 00:00
George Copos i-a propus antrenorului lui Poli, Ionuţ Popa, să îi împrumute gratis pe Buga, Dică şi Grigorie la Iaşi, pentru a ajuta echipa să rămînă în prima ligă. Ieşenii au refuzat oferta din cauza salariilor prea mari ale fotbaliştilor. "Este jenant ca Iaşiul, un oraş universitar şi cu tradiţie, să rişte să retrogradeze, în timp ce Vasluiul, un oraş mult mai mic, să aibă echipă în Cupa UEFA", şi-a motivat Copos gestul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!