FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA - CS SEVERIN, DUMINICĂ 20:30 ÎN DIRECT PE DIGISPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

MM îi ceartă pe fanii Stelei: "Nu e normal ce se întîmplă, mă aştept la altceva de la voi!" :X

Articol de GSP - Publicat vineri, 16 noiembrie 2012 00:00 / Actualizat vineri, 16 noiembrie 2012 21:51

Steaua joacă duminică seară, de la ora 20:30, în direct pe DigiSport 1 şi livetext pe GSP.ro, cu CS Severin. După meciurile pe Arena Naţională, steliştii au decis ca meciul cu Severin să se joace pe Ghencea, la fel ca şi cel din etapa a XIII-a, cu Gloria Bistriţa.

Managerul general al roş-albaştrilor a postat un mesaj pe facebook prin care-i ceartă pe fani pentru lipsa de interes arătat înaintea meciului cu ultima clasată din Liga 1.

"O victorie cu Severinul ne duce la 16 puncte de campioana României şi la 16, 18 sau 19 de concitadinele noastre nervoase. Haideţi la meci duminică în Ghencea, începe la 20:30... Nu e normal să avem 32.000 de bilete date deja cu Stuttgart şi 800 cu Severin. Băieţii ăştia chiar merită să fiţi lîngă ei mereu! Uniţi spre 24", este mesajul postat de MM pe reţeaua de socializare.

Steaua joacă duminică seară, de la ora 20:30, în direct pe DigiSport 1 şi livetext pe GSP.ro, cu CS Severin. După meciurile pe Arena Naţională, steliştii au decis ca meciul cu Severin să se joace pe Ghencea, la fel ca şi cel din etapa a XIII-a, cu Gloria Bistriţa.

Managerul general al roş-albaştrilor a postat un mesaj pe facebook prin care-i ceartă pe fani pentru lipsa de interes arătat înaintea meciului cu ultima clasată din Liga 1.

"O victorie cu Severinul ne duce la 16 puncte de campioana României şi la 16, 18 sau 19 de concitadinele noastre nervoase. Haideţi la meci duminică în Ghencea, începe la 20:30... Nu e normal să avem 32.000 de bilete date deja cu Stuttgart şi 800 cu Severin. Băieţii ăştia chiar merită să fiţi lîngă ei mereu! Uniţi spre 24", este mesajul postat de MM pe reţeaua de socializare.

7.163 de spectatori au fost prezenţi la ultimul meci al Stelei în Ghencea, cel cîştigat 3-0 cu Gloria Bistriţa


Preţurile biletelor pentru meciul Steaua - CS Severin:
Peluze          5 lei
Tribuna II   10 lei
Tribuna I    15 lei
Tribuna 0   30 lei
Fotolii         50 lei
Parcare     50 lei

Citește și:
Cum arată „16-imile” de la Campionatul Mondial » Norocoasa Argentina + Se conturează un mare șoc în „optimi”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Cum arată „16-imile” de la Campionatul Mondial » Norocoasa Argentina + Se conturează un mare șoc în „optimi”
Ivana Knoll a remarcat un singur fotbalist de la Cupa Mondială: „Îmi place cu adevărat de el”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Ivana Knoll a remarcat un singur fotbalist de la Cupa Mondială: „Îmi place cu adevărat de el”
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
Superliga
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
Superliga
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
FOTO Alertă alimentară în România: Croissant cu Nutella de la Lidl, Kaufland și Metro, retras de pe piață
Profit.ro
FOTO Alertă alimentară în România: Croissant cu Nutella de la Lidl, Kaufland și Metro, retras de pe piață
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (125)
conasu_boeru
conasu_boeru  •  17 Noiembrie 2012, 15:16

Iar dati fotografia asta de la inceputul meciului cu Bistrita, in tribune fiind 7 163 de spectatori ?! Si mai zic unii ca nu e bataie de joc ! Cui folosesc minciunile astea ? Se autoimbarbateaza MM , are procent la vanzari, se trag bani din bilete, care e explicatia de se anunta mai multi ? Se vede clar aici ca nu erau mai multi de 3000-3500 cu cei (aproximati) de la peluza cu tabela !

marius2005
marius2005  •  17 Noiembrie 2012, 10:34
Postat de utilizator șters pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

bozgorica tu mai bine taceai ptr ca cei de la U CLUJ au cerut sa stati grupati sa va poata numara !!!sa vrb altii nu voi bai minoritarilor !!!

claudiub_80
claudiub_80  •  17 Noiembrie 2012, 09:41

-16 pt toti frustati!!!!!!:)))))))))))))))))))))))))) va e frig?????

Vezi toate comentariile (125)
Comentează