Articol de GSP - Publicat marti, 29 mai 2012 00:00 / Actualizat marti, 29 mai 2012 18:41
Mihai Pintilii a "suferit" o metamorfoză incredibilă azi cînd a parafat transferul de la Pandurii la Steaua :)
Dacă la ieşirea de la vizita medicală mijlocaşul s-a deplasat în cîrje, peste două ore, cînd a ajuns la Palat, Pintilii s-a dat jos din maşină şi s-a dus relaxat spre intrare, de parcă n-ar fi avut nici o problemă medicală. Contractul generos oferit de Gigi Becali pare să-l fi întărit rapid pe noul jucător al Stelei. :)
Citeşte şi: Pintilii e OFICIAL al Stelei » Preţul plătit de Becali: Răduţ împrumut plus bani
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!