MEREU SUPERIORI! Cutzu,cutzu...hai mars ca aveti purici......

silviu74
silviu74  •  18 Aprilie 2014, 11:16
Postat de treadstone pe 18 Aprilie 2014, 11:09

Dinamo trebuia sa bata, a intrat fara atacanti si statea cu fundul in poarta de frica "celor 7 minute". Steaua a ratat o gramada de ocazii, una chiar monumentala: 3 contra portar. Pana la prima ocazie a lui Dinamo putea fi lejer 4-5 la 0. Dar ce concentrare sa ai cand stii ca scorul e 6-2 la general. Per ansamblu Dinamo a fost subordonata in toate cele 3 meciuri. Negoita sa vorbeasca atunci cand va castiga ceva, altfel e un fel de Reghecampf dar fake, made in China.

dubla foarte echilibrata, in meciul tur 5-2 iar in retur la numarul de ocazii se putea termina lejer cu 1-5 !!! stoican a prizat ceva !.