Comentarii (11)
gazistu
gazistu  •  11 Aprilie 2012, 21:02

NU MAI VB PUSTAI, CA LA CE APARARE AVEM sigur ma\rcheaza dinamo, si tu te gandesti la penaltyuri....daon colo de treaba

virgil55
virgil55  •  11 Aprilie 2012, 19:12

Da, esti pregatit s-a incasezi din nou! Mai, PUSZTAI, CE-I CU TINE, MA BAIATULE?

razvan__fzr
razvan__fzr  •  11 Aprilie 2012, 17:06
Postat de nikonist pe 11 Aprilie 2012, 16:26

la amatorii de samsung nu poti merge cu sampania...

Cine vorbeste de arbitrii: marea echipa dinamu care an de an ne face de ras in Europa.Decat sa luati voi campionatu mai bine il ia CFR.

nikonist
nikonist  •  11 Aprilie 2012, 16:26
Postat de valah.redandblue pe 11 Aprilie 2012, 16:21

Bagați iar șampanii, măcar cupa sa o luați?

valah.redandblue
valah.redandblue  •  11 Aprilie 2012, 16:21
Postat de nikonist pe 11 Aprilie 2012, 16:19

pe 15 aprilie 2009,in sferturi de finala ,Dinamo a intalnit un adversar de rahat( cum ai pomenit tu) :rapid bucuresti pe care a invins-o cu 4-2. meciul s-a disputat la pitesti. arbitru :tudor

nikonist
nikonist  •  11 Aprilie 2012, 16:21

Dinamo a fost eliminata in semifinale de poli timisoara (1-4)

mediash
mediash  •  11 Aprilie 2012, 16:20

Pustai noi nu ma traim cu vise din europa! Baga o echipa competenta nu tot rezerve.

nikonist
nikonist  •  11 Aprilie 2012, 16:19

lukasoil17
lukasoil17  •  11 Aprilie 2012, 16:16
Postat de babwu pe 11 Aprilie 2012, 16:11

Ti-ai dori sau ai vrea ?? Bate Gaz Metan Medias cu 3-0

asa-i...poate la playstation.....ca in realitate ati stat de 3 ori capra!

babwu
babwu  •  11 Aprilie 2012, 16:11
Postat de useronix pe 11 Aprilie 2012, 16:05

mie unu mi se pare paradoxal ca de 10 ani de zile Dinamo in Cupa Romaniei a prins numa adversari de toata jena pana in drumu spre finala doar acum vreo 2 sezoane au nimerit cu CFR CLUJ in semi finale cand le-a si dat cu terenu in cap , mi se pare absurd sa li se faca mereu culoar an de an la rand numa cu adversari de rahat. Dinamo va castiga la Medias fara nici un fel de problema.