Postat de mariuss72 pe 15 Decembrie 2014, 20:59

Postat de cj1960i pe 15 Decembrie 2014, 20:29

mai, Mihai Viteazu! ia fa tu un calcul corect: costuri de deplasare vs un nou rand de bilete vandute(ori, intrarea ar vfi gratis?). pai daca au asa mult sange in instalatie, de ce nu s-au aratat disponibili sa joace la Cluj? dinomo sigur statea capra in fata lor? apropo, daca aveau alt antrenor, te mai bagai in seama?

cj1960i
cj1960i  •  15 Decembrie 2014, 20:29
Postat de creve pe 15 Decembrie 2014, 20:04

le e frică celor de la CFR. Nu vor accepta. Sunt lași și nu ar avea tupeul să rejoace partida. Mai ales că le pleacă jucătorii :))

steaualibera
steaualibera  •  15 Decembrie 2014, 20:10
Postat de gabryel28 pe 15 Decembrie 2014, 19:52

ce s ar face steaua daca celelalte echipe i propun sa rejoace toate meciurile in care au fost furate :))))))))

Bai da sunteti penibili cu tot cu penalty-ul dat de Tudor , ok se putea da si nu se putea, a fost 50 %-50 decizie , dar pana la urma a fost greseala flaglantra a lui Belgradean . Dar pana la acel penalty voi ce ati jucat sau ati jucat ceva ? Voi asta nu sunteti in stare sa observati , trebuia sa fie 3-0 pt Steaua inca de la pauza la ce ocazii au fost ,bata + singur cu portarul etc.etc. Ati avut o acazie doua in a 2 repriza in rest nimic. Ati fost dominati la toate capitolele de Steaua . Vezi statistica dupa meci !