Comentarii (72)
sandmann
sandmann  •  26 Mai 2011, 08:47

steaua a fost furata clar de arbitri de cand s-a infiintat de fapt , sunt sigur ca totdeauna adversarii stelei au fost cel putin cu 2-3 oameni in plus pe teren , pt ca nimeni nu-i numara, iar cand rezultatul o impunea , arbitrul dicta cel putin 3 penalty-uri la rand impotriva stelei , dar degeaba , echipa noastra campioana castiga mereu. si aseara la fel , a fost furata din primul minut pana in ultimul, dar tot a castigat, deoarece , Barboianu , evident, convins de neta superioritate a adversarilor si de clarul dezavataj impus de arbitri, a hotarat sa faca dreptate.

star01
star01  •  26 Mai 2011, 08:46

MULTUMIM MITITELULE!!!...ai imprumutat un "golgheter pursange" potailor...

ockilaaa
ockilaaa  •  26 Mai 2011, 09:11
Postat de ciupi0812 pe 26 Mai 2011, 07:20

de ce dr..cu nu-l deleaga saptamana de saptamana la pustii aia de 13-14 ani, macar acolo nu e mai scund decat jucatorii?!. aaaa, nu se plateste barem?! inteleg... lasand gluma la o parte si luand tristetzea in serios, avram asta este oglinda fidela a unui stat care se crede buricul zonei, dar care in realitate este o galca pe spinarea europei. prin oamenii care il conduc, altfel am fi aratat cu regele mihai, cu corneliu coposu, cu alti catziva nemuritori. ne-a dat dumnezeu baseshti, nastashi, dragomiri, aripioare de sectorul cinci, si nu in ultimul rand iliescu, de la care nu se trage totul dupa '89.

foarte corect spus.

spinoza
spinoza  •  26 Mai 2011, 08:38

Avram? O gluma pro/asta! Tinut in spate de taticutul... Nulitate, nulitate, nulitate. I-au dezavantajat si pe stelisti si pe dinamovisti. Administratorul stadionului ar fi arbitrat mai bine!

ockilaaa
ockilaaa  •  26 Mai 2011, 09:08
Postat de luxian pe 26 Mai 2011, 08:30

Pomana cum ati primit ieri ,in viata voastra nu o sa mai aveti,penalty in min 93....asta e..asta e fotbalul,nu zic ca moti nu trebuia eliminat,dar pomana cu autogolul ala....nu o sa mai aveti..Sa nu mai vorbim cand l-a calcat ala pe margaritescu.asta e .bravo steaua

eeee lasati ca si voi ati primit pomana in meciul din tur - iti amintesti?! 11m Apostol si un 11m nevazut de avram ;)

ockilaaa
ockilaaa  •  26 Mai 2011, 08:37

si ca drept recompensa - va fi desemnat arbitrul anului evident de catre tatal Avram. asta este tara astia sunt cei care conduc cate ceva in aceasta tara.

luxian
luxian  •  26 Mai 2011, 08:30

kenndey
kenndey  •  26 Mai 2011, 08:27

dar a compensat din plin a doua repriza....margaritescu a fost calcat repetat pe fata,nici supravietuitorii masacrului din Vietrnam nu aratau ca el...dar evident ca acelasi avram nu a acordat nimic...la fel si cu tragerile de schimb d ela schimbari....una peste alta, neinspirata alegere a centralului din partea Frf,lpf,cca sau cui mama naibii ai decizii pe acolo...

pasculau
pasculau  •  26 Mai 2011, 07:24

blestemele lui mititelu

domodo
domodo  •  26 Mai 2011, 07:21

inca odata am avut DREPTATE!!!!FAMILIA AVRAM SUNT HOTI SI TREBUIE SA PLECE TOTI!piticania de m.avram TREBUIE TRIMIS SA SE 'ODIHNEASCA"IN DIV."c"CEL PUTIN ANI!!!!!LA CE A FACUT EL IN PRIMA REPRIZA S-A VAZUT CA A ARBITRAT PRO DINAMO SI DIN AVION>ASA CA ADIO FAMILIEI AVRAM DIN ARBITRAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!