Comentarii (72)
red_life
red_life  •  26 Mai 2011, 19:10
Postat de guest_one pe 26 Mai 2011, 13:41

ptr . ca a fost fricos , dar cred ca nici un arbitru strain nu ar fi dat galben asa repede , doar avertizare verbala , ceea ce si Avram a facut.

Ce-i aia ca a fost fricos..si ca nici un arbitru nu datea galben asa de repede..ce este ala regulament aveti idee ?? NU SCRIE IN REGULAMENT CA NU SE DA IN MIN 1...SAU 20....SAU 90....REGULAMENTUL ESTE CLAR.....FAULT...DE LA SPATE...ESTE GALBEN....LA NOI DAU CUM VOI EI...CAND VOR EI,,,,DE AIA ESTE FOTBALUL ROMANESC UNDE ESTE.....ASEARA HAL DE COMENTATORI...TRAGE ALEXE LA POARTA...EXACT LANGA BARA...SI COMENTARIUL : AM AVUT NOROC LA ACEASTA FAZA...:)))....E ANGAJAT SA COMENTEZE UN MECI...NU SA SPUNA ASTFEL DE CUVINTE....SOLUTII PT A SE REMEDIA PROBLEMELE IN FOTBALUL ROMANESC : CAMERE VIDEO PE STADION PT SUPORTERI...SI JUDECATI "CA LUMEA" PT INCIDENTELE IN CARE SUNT IMPLICATI....PUSCA

maiu...
maiu...  •  26 Mai 2011, 15:18
Postat de redsef2005 pe 26 Mai 2011, 11:46

Nici un cuvant despre faza in care Surdu il baga crampoanele in fata lui Margaritescu, cazut la pamant, si ii face o taietura pe tot obrazul?! AIA era faza de rosu fara discutie, "specialistii" lu' peste prajit!! Lovitura libera INVENTATA din care steaua a deschis scorul, la o simulare penibila a lui Tanase, iarasi nici un cuvant despre ea?? Ca Avram a fluierat la fiecare atingere si plonjon artistic faulturi pentru steaua, unele dincolo de orice ridicol, nimic?? nici ca Nagy l-a lasat pe Nicolita sa centreze lui Bilasco dintr-un ofsaid de doi metri nu ati vazut?? Penaltyul la hentul lui Emeghara era vizibil de pe Luna, numai sa vrei sa-l vezi!! Incredibil ce nesimtire ordinara!!!

lasa-te de fenomen...ai pierdut aseara 90 de minute din viata daca tu asta ai inteles din meciul asta.nu ati jucat NIMIC!ati fost ridicoli,cu un antrenor penibil si fotbalisti demni de mila!!!

maiu...
maiu...  •  26 Mai 2011, 15:12

astea 3+faultul imaginar la golul din care a egalat torjica...acolo a fost un contact cautat!

guest_one
guest_one  •  26 Mai 2011, 13:41
Postat de kanye pe 26 Mai 2011, 13:32

In primul rand e Marius Avram,nu Vasile Avram.In al 2-lea rand...Chiar n-a vazut nimeni intrarea lui tanase din primul minut la care nu s-a dat nici macar galben?:)

kanye
kanye  •  26 Mai 2011, 13:32

liviuemil
liviuemil  •  26 Mai 2011, 13:28

Asta e motivul adevarat al scaderii fotbalului romanesc in ultimii 10-15 ani,stilul de arbitraj total diferit de cel vestic.

dan968
dan968  •  26 Mai 2011, 12:55

IN PRIMA REPRIZA A MAI FOST A FAZA LA MOTI CARE TREBUIA SA PRIMEASCA AL-ii-LEA GALBEN SI AVRAM NU I-A DAT NIMIC.

joehunt1981
joehunt1981  •  26 Mai 2011, 13:08
Postat de tiberiusx pe 26 Mai 2011, 13:04

joehunt1981... asta e problema la tine frate. tu nu intlelegi mesajul mai. Margaritescu a cazut k o femeie mai. Daca e footballist atunci sa joace ca atare si sa nu cada la orice contact sa se lupte pentru minge nu sa gada si sa cerseasca un fault.

eu iti spun ceva la faza aceea Benel nu avea cum sa treaca de Margaritescu decat prin fault

veverita_catalin
veverita_catalin  •  26 Mai 2011, 12:36

PAREREA MEA DE RAPIDIST PRIVIND FAZELE LITIGIOASE: 1. Banel a fost lovit peste picior, dar nu impiedicat, putea continua, dealtfel a si continuat inca un pas si apoi s-a gandit ca e mai bine sa cada ! 2. Moti eliminat in min.16 ! 3. Corect, fault in min 22 la Tanase si galben Margaritescu (tragere de tricou, nicio treba cu mingea) ! Dica inscrie, gol de portar ! 4. Faultul premergator loviturii libere din care inscrie Torje (tot gol de portar) a fost o simulare a lui Torje ! 5. Min.95 Emegara hent si penalty (mingea nu vine cu viteza, nu vine de aproape, vine chiar plouata si el chiar poate sa-si retraga mana si mai mult, isi creeaza avantaj, aranjandu-si-o pentru degajare)!