Comentarii (77)
tiberiu33
tiberiu33  •  03 Decembrie 2015, 14:05
Postat de gigi_becali_4 pe 03 Decembrie 2015, 13:59

Pe bune mai exista si alta echipa in afara de Steaua ? Pe bune ? .. Hmmm... CARE ?? Zi tu una !

CAMPIONATUL DE FOTBAL AL ROMANIEI NU INSEAMNA NUMAI STEAUA !!!! .... poate ma intereseaza ce fac fostele campioane ale romaniei RAPID , GALATI .... SAU POATE MA INTERESEAZA ALTE SPORTURI !!!! .... GSP INSEAMNA NUMAI STEAUA ?????? ...este cumva ziarul lui GIGI BECALI ?????? ...sa stiu dracu sa nu-l mai accesez

vasy86le
vasy86le  •  03 Decembrie 2015, 14:04
Postat de tiberiu33 pe 03 Decembrie 2015, 13:59

esti nebun... tot gsp-ul este plin de stiri cu steaua ...telenovele SF ... .au inebunit astia .. de cand a inceput campionatul nu am vazut o stire despre chiajna , botasani . iasi ..sau timisoara .... SAU CRAIOVA .. DE ASTRA SCRIE NUMAI DE SUMUDICA CAND ESTE SUSPENDAT !!!! ...nici nu zici ca s-a jucat meciul fcsb - astra !!!!!!

Imi place de cel care a scris articolul, isi si face vise umede, cum ar arata steaua daca :) imi si imaginez faza aia visatoare a lui :))

tiberiu33
tiberiu33  •  03 Decembrie 2015, 14:01

STITI CUM VAD EU SITUATI ACTUALA DE LA STEAUA ....PRECUM DEZASTRUL DIN CLUBUL COLECTIV ...... PROPUN CONDUCERII DINAMOVISTE ...INAINTEA MECIULUI CU POLI IASI ...SA SE TINA UN MOMENT DE RECULEGERE PENTRU INFRAGERILE FCSB--ului !!!!

adianghelescu
adianghelescu  •  03 Decembrie 2015, 14:00
Postat de gigi_becali_4 pe 03 Decembrie 2015, 13:59

Pe bune mai exista si alta echipa in afara de Steaua ? Pe bune ? .. Hmmm... CARE ?? Zi tu una !

pai steaua nu mai exista ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  03 Decembrie 2015, 13:59
Postat de tiberiu33 pe 03 Decembrie 2015, 13:20

*** .... NUMAI STEAUA AVETI IN CAP ....NUMAI STEAUA TREBUIE SA CASTIGE CAMPIONATUL !!!!!!! .... ***!!! .... nu pot sa mai citesc o stire DE CHIAJNA sau POLI TIMISOARA .... NUMAI STEAUA EXISTA IN ROMANIA !!! ....

Pe bune mai exista si alta echipa in afara de Steaua ? Pe bune ? .. Hmmm... CARE ?? Zi tu una !

tiberiu33
tiberiu33  •  03 Decembrie 2015, 13:59
Postat de vasy86le pe 03 Decembrie 2015, 13:55

A luat-o presa razna? a venit Iisus pe pamant si nu stiu eu? ce e cu atatea articole despre regheblat si fcsp? :) mergeti si voi la palat sa va dea jiji telemea =))

esti nebun... tot gsp-ul este plin de stiri cu steaua ...telenovele SF ... .au inebunit astia .. de cand a inceput campionatul nu am vazut o stire despre chiajna , botasani . iasi ..sau timisoara .... SAU CRAIOVA .. DE ASTRA SCRIE NUMAI DE SUMUDICA CAND ESTE SUSPENDAT !!!! ...nici nu zici ca s-a jucat meciul fcsb - astra !!!!!!

adianghelescu
adianghelescu  •  03 Decembrie 2015, 13:58
Postat de tiberiu33 pe 03 Decembrie 2015, 13:36

AZI ATI BATUT RECORDUL LA ARTICOLE CU STEAUA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ***

pai nu te asteptai de aseara am fost sigur ca vor apare vor iesi la soare ziaristii c*** de aseara l-am vazut pe trpadusul ala de la digi moraru cum i s-a luminat fata si gspsul au inceput cu intoxicarile parca se mai curata-se un pic de tot fotbalul romanesc incepe iar circul si toata lumea cu gura cascata la un puscarias

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tiberiu33
tiberiu33  •  03 Decembrie 2015, 13:56

Cum ar arăta Steaua dacă Gigi ar reuși să-i ia pe toți: Niță - Celeban, Varela, Toșca, Junior Morais (Bancu) - Bourceanu (Mateiu), Pintilii (Zoubir) - Chipciu (Enache), Sînmărtean, Budescu - Marica (Alibec, Ivan) ........................... BA ASTA CARE AI SCRIS ARTICOLUL *** ..... TI_A PLACUT SA TE UITI LA RABOIUL CLONER SI STAR TREK ?????? .... NUMAI SF-URI AVETI IN CAP

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  03 Decembrie 2015, 13:56
Postat de dinamo_fan pe 03 Decembrie 2015, 13:49

e foarte tare, din aia 13 de vreo 11 zice ca ii place dar sunt prea scumpi ca sa-i cumpere. lista putea continua totusi: Messi, Ronaldo, Bale, Neymar etc. Sanse mari sunt la Zoubir care e interesant dar cand se trage linie tot jucatori din la utimele clasate din div 1 si 2 sunt cap de lista..jucatori de la Petrolul si Ceahlaul. Daca nu il asculta pe Shumi sa bage mana in buzunar sa ia vreo 2-3 piese de rezistenta gen Ivan, Budescu etc atunci se ajunge ca in bancul ala cu schimbatul lenjeriei la inchisoare.

Messi , Ronaldo si Bale au declarat deja ca nu vor la Steaua !! Au declarat ca au primit o oferta mai buna deja, de la Dinamo ! :)))

vasy86le
vasy86le  •  03 Decembrie 2015, 13:55

A luat-o presa razna? a venit Iisus pe pamant si nu stiu eu? ce e cu atatea articole despre regheblat si fcsp? :) mergeti si voi la palat sa va dea jiji telemea =))

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează