Comentarii (16)
 •  05 Ianuarie 2010, 05:52

Pe bune,asta ai citit tu?Interesant.Faptul ca plecarea de la Santander s-a facut cu o zi inaintea trasferului nu te-a pus pe ganduri.A fost doar o coincidenta.Hmmm.

 •  05 Ianuarie 2010, 05:47
Postat de pe 05 Ianuarie 2010, 05:18

2.3 milioane ce tzeapa a luat timisoara :)))

:))) asa ma gandeam si eu care am ramas socat cand am vazut suma mai ales ca tocamai cities mai inainte stirea in Marca ce spuneau ca Santanderul il rupe contractul de cedare a lui sepsi deoarece nu intra in planurile antrenorului Portugal cum de altfel nu a facut-o nici cu cel dinainte si astfel nu mai au nevoie de el.Ce este surprinzator este ca spanioli scriu ca se intoarce la Benfica ca acum sa citesc ca la luat Timisoara.sa vezi ce ciuda o sa-i fie lui Iancu peste 1 an ca a dat atatia bani

 •  05 Ianuarie 2010, 05:42
Postat de pe 05 Ianuarie 2010, 05:18

2.3 milioane ce tzeapa a luat timisoara :)))

:)))) asta ma gandeam si eu, am ramas socat cand am vazut suma !!!! pai astia de la Santander l-au dat afara ca nu facea nimic pe teren( juca foarte mediocru cu exceptia algunor centrari bune) si asta ca era imprumutat de benfica, iar tocmai azio am citi stirea pe Marca in care spuneau ca se intoarce la Benfica ca nu il mai vor astia de la Santander ca nu intra in planul lui Miguel Angel Portugal, antrenorul cantabrilor..in fine cred ca os sa isi muste degete de ciuda Iancu si cei din conducere

 •  05 Ianuarie 2010, 05:18

2.3 milioane ce tzeapa a luat timisoara :)))

sorinolariu
sorinolariu  •  05 Ianuarie 2010, 04:49

Hmmm! Ce sa zic? Ramane sa vedem ce mutari se vor face pe banda stanga la Poli. Unde vor juca fratii Karamian si mai ales cand si daca vor mai juca impreuna vreun meci ca titulari. :)

 •  05 Ianuarie 2010, 01:49

Super transfer!!!!FORZA POLI!!!!!

Comentează