Comentarii (16)
 •  08 Ianuarie 2010, 08:58

Oare sa fie o mica excala pana la destinatia finala? DINAMO? Avand in vedere faptele precedente ,cred ca da.

 •  05 Ianuarie 2010, 15:09

La Bistrita a confirmat,sa vedem daca o va face si la POLI.Pacat ca nu se pune baza pe LATOVLEVICI!!

skrilla
skrilla  •  05 Ianuarie 2010, 11:04
Postat de pe 05 Ianuarie 2010, 05:47

:))) asa ma gandeam si eu care am ramas socat cand am vazut suma mai ales ca tocamai cities mai inainte stirea in Marca ce spuneau ca Santanderul il rupe contractul de cedare a lui sepsi deoarece nu intra in planurile antrenorului Portugal cum de altfel nu a facut-o nici cu cel dinainte si astfel nu mai au nevoie de el.Ce este surprinzator este ca spanioli scriu ca se intoarce la Benfica ca acum sa citesc ca la luat Timisoara.sa vezi ce ciuda o sa-i fie lui Iancu peste 1 an ca a dat atatia bani

Pai daca asa ceva ai citit,inseamna ca nu stii sa citesti nici in romana,nici in spaniola:)

 •  05 Ianuarie 2010, 11:02

La multi ani !!!! Chiar nu inteleg ce isi dau cu parerea toti taranii despre POLI.An de an am cumparat tot ce era tanar de speranta in Romania.Incet incet ne vom face o echipa tanara si de valoare. Chiar nu vi-ati dat seama ca prin aceasta miscare Karamienii sunt ca si plecati ( STEAUA scrie pe ei). Goga , Curtean , Bourceanu , Sepsi intr-adevar unii au confirmat unii nu. Forza POLI !!!!

 •  05 Ianuarie 2010, 10:18

timisoara pana nu ii da afara pe karamieni nu au sanse la nici un obiectiv !

 •  05 Ianuarie 2010, 10:15

este cel mai bun transfer din ultimi ani in Romania.Sepsi este de departe liderul generatiei sale.Foarte bine Sabau.

 •  05 Ianuarie 2010, 10:04
Postat de pe 05 Ianuarie 2010, 01:49

Super transfer!!!!FORZA POLI!!!!!

Bine ai venit Sepsi!!! Daca demonstrezi ca te ridici la nivelul tribunei : TE VOM IUBI MEREU!!! Eu sunt sigur ca ne vei intra la inima!!! Bafta multa!!!

 •  05 Ianuarie 2010, 09:11

Este o achizitie partiala,mai ar fi nevoie de 2 fundasi centrali (care sunt varza)si un fundas drept.Abia atunci Iancu se poate lauda ca avem echipa de liga campionilor.Iar cu fratii Caramian care sunt expirati nu trebuie sa-i regretam.

 •  05 Ianuarie 2010, 09:05

Este o achizitie partiala,mai e nevoie de 2 fundasi centrali care sunt varza si chiar un fundas drept abia atunci poate sa se laude Iancu ca avem echipa de cupele europene.Iar cu fratii Caramian sa ne mai lase ca sunt expirati si n-ar fi nici o nenorocire fara ei

 •  05 Ianuarie 2010, 05:58

Filip stelistule,asta ai citit tu?Pe bune?Faptul ca revenirea la Benfica s-a produs cu o zi inaintea transferului nu te-a pus pe ganduri.Simpla coincidenta,nu?E de urmarit tentativa de transfer-furt a lui a lui Jelev.Asta e ceea ce-ti place.

  • 1
  • 2
Comentează