Comentarii (64)
darkdark
darkdark  •  01 Februarie 2016, 11:13
Postat de craioveanu91 pe 01 Februarie 2016, 11:04

Ivan ar trebui pus capitan de echipa, asta in cazul in care nu pleaca. noi nu o sa-i purtam pica daca pleaca la steaua, omul a fost sincer si a zis ca nu pleaca la fel si taicas-o care e fanul Stiintei. spre deosebire de *** claudiu niculescu devenind '' caine'' peste noapte :)) e plina tara de oameni ieftini care musca mana care l-a hranit. oameni de 2 lei.. ps: Sustineti echipe locale nu mai fi-ti suporteri de rezultate. ... la meciul steaua-craiova de la pitesti au fost 1000 de suporteri ai Stiintei care scandand numele marelui Gicu Dobrin au fost huiduiti de pitesteni care la randul lor strigau numele lui reghe:) asta spune totul... Gascanul s-a rasucit in mormant...atunci a murit fotbalul.. daca se asteapta dupa mititelu,copos,walter, capra etc ne meritam soarta. fotbalul trebuie sa continue ,in caz contrar se ajunge ca la pitesti

Cand esti din Craiova si sustii o echipa din Mogosoaia e cam penibil sa ii sfatuiesti pe altii sa sustina echipele locale :)))

alexbibirica1
alexbibirica1  •  01 Februarie 2016, 11:05

90% ... BUDESCU a semnat cu STEAUA BUCURESTI ... 10% a plecat in China sa semneze cu echipa chineaza de liga 2a ! :) ...

craioveanu91
craioveanu91  •  01 Februarie 2016, 11:04

Ivan ar trebui pus capitan de echipa, asta in cazul in care nu pleaca. noi nu o sa-i purtam pica daca pleaca la steaua, omul a fost sincer si a zis ca nu pleaca la fel si taicas-o care e fanul Stiintei. spre deosebire de *** claudiu niculescu devenind '' caine'' peste noapte :)) e plina tara de oameni ieftini care musca mana care l-a hranit. oameni de 2 lei.. ps: Sustineti echipe locale nu mai fi-ti suporteri de rezultate. ... la meciul steaua-craiova de la pitesti au fost 1000 de suporteri ai Stiintei care scandand numele marelui Gicu Dobrin au fost huiduiti de pitesteni care la randul lor strigau numele lui reghe:) asta spune totul... Gascanul s-a rasucit in mormant...atunci a murit fotbalul.. daca se asteapta dupa mititelu,copos,walter, capra etc ne meritam soarta. fotbalul trebuie sa continue ,in caz contrar se ajunge ca la pitesti

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fcsteauabucuresti
fcsteauabucuresti  •  01 Februarie 2016, 11:02

Un ártico de umplutura.

babahuda
babahuda  •  01 Februarie 2016, 10:51

Ludogoret Moti UMILESTE ETERN FCB.UL ..MOTI JUSTITIARUL ...Apara Moti ..Goooooool Motii ..si UMILINTA CONTINUA .

1425838917717550
John Milne  •  01 Februarie 2016, 10:46
Postat de steaua_fara_nume pe 01 Februarie 2016, 10:45

eu cred ca da nea jiji 4 mil de euro pe el :)))))) ...am mare ''incredere'' in nea jiji ... DOAMNE CAT DE PROSTII SUNT GSPistii astia ....CRED TOATE ABERATIILE CIO b anului .... MILIOANE , MANELE , CHAMPIONS LEAGUE SI PANTALONII ***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

112769685774934
Moti ErouNational  •  01 Februarie 2016, 10:46

Moti la Euro 2016 !

darkdark
darkdark  •  01 Februarie 2016, 10:45
Postat de craioveanu91 pe 01 Februarie 2016, 10:00

din toamna, polul fotbalului romanesc se va muta la Craiova odata cu inaugurarea noului stadion, speram doar sa nu retrogradam anul asta ca avem un lot foarte subtire. sunt sigur ca se va face o echipa puternica din vara. avem stemele cu leul ( vezi poza cu ivan, are stema cu leul ) avem imnul , avem suporterii care am avut cea mai mare medie de spectatori sezonul trecut pana la daramarea stadionului. forza Stiinta

:))) Bah pare ca din toamana se va muta polul defilarilor pe stadion la Craiova. Rotaru e croit sa va lase fara echipa asa ca nu aveti decat sa defilati penru Olga pe stadionul ala.

mirelu
mirelu  •  01 Februarie 2016, 10:45
Postat de steaua_fara_nume pe 01 Februarie 2016, 10:40

Mai bine stam acasa .......decat sa iesim rupti in C pe strada ....CUM O FACETI VOI DE ANI DE ZILE !!!!! ...macar saracii de la dinamo , rapid , astra , viitorul AU UN STADION ..pana si cei de la VOLUNTARI AU STADION !!!! ....SUNTETI SINGURA ECHIPA DE ROMANIA FARA STADION !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... DAR AVETI LOGAN =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ....cum am zis sunteti niste moldoveni care lucrati in constructii in alte orase

ce stadion are dinamo ba asta? . stefan cel mare e stadionul ministerului la fel si ghencea si giulesti. da voluntari si astra au a lor. dar dinamo ce stadion au? oricand poate veni un ministru sa le faca ca lui steaua;)

steaua_fara_nume
steaua_fara_nume  •  01 Februarie 2016, 10:45
Postat de valiza.epo pe 01 Februarie 2016, 10:42

Saptamana trecuta era rezolvat 99%. E un mare progres... 90%.

eu cred ca da nea jiji 4 mil de euro pe el :)))))) ...am mare ''incredere'' in nea jiji ... DOAMNE CAT DE PROSTII SUNT GSPistii astia ....CRED TOATE ABERATIILE CIO b anului .... MILIOANE , MANELE , CHAMPIONS LEAGUE SI PANTALONII ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7
Comentează