Campanie murdara a gsp cu rostul de a pune presiune pe Hategan, ca sa greseasca in favoarea FCSB.

balauru48
balauru48  •  30 Aprilie 2017, 17:19
Postat de adyy25 pe 30 Aprilie 2017, 17:18

nu va convine adevarul. luati un exemplu din cele spuse si analizati-l si vedeti poate voi ati vazut altfel respectiva faza. lasa ma ca va batem si cu arbitru de partea voastra. ca sa aveti un motiv mai putin de comentariu, dupa. presimt ca vom sarbatori dupa meciul cu voi, titlul de campioana(nu matematic, dar asa in proportie mare)

535347973305441
Iulian Tecuceanu  •  30 Aprilie 2017, 17:09

Ha-HA-Ha:sunteti vocea Puscariasului MM

martinpen
martinpen  •  30 Aprilie 2017, 19:04

Dar greselile pro fcsb cand le scrieti ? Etapa 2: VIITORUL - STEAUA 1-3 În minutul 16 al partidei, George Găman trebuia să îl elimine pe Momcilovici. Fundașul Stelei l-a faultat pe Purece, dar a văzut doar cartonașul galben, deși se impunea roșu. Etapa 3: Steaua - Chiajna 1-0 În minutul 77, Achim a marcat golul victoriei, dar mingea a ajuns la el după ce Alex Tudorie l-a împins pe Mamele, iar acesta nu a putut respinge corect mingea. Dan Lăzărescu, fost arbitru, a analizat faza și a spus că Alexandru Tudor a greșit grav pentru că nu a acordat fault în atac. Etapa 5: Steaua - Dinamo 1-1 În minutul 14 al meciului, arbitrul Radu Petrescu nu i-a dat al doilea galben lui Gabi Tamaş, pentru un fault clar la Gnohere, într-o fază în care a lăsat jocul să continue. Etapa 10: FC Voluntari - Steaua 2-3 Acest meci a fost unul dintre cele mai controversate ale sezonului. În minutul 51, Ovidiu Hațegan a acordat eronat un penalty pentru Steaua, la scorul de 1-1, după ce De Amorim a căzut ușor în careu, fără să existe contact. Golul victoriei steliste, marcat de Momcilovici, a venit după o lovitură liberă acordată cu mare ușurință, după ce Muniru a căzut în duel cu Filipov. În plus, și golul de 1-1, marcat de Adi Popa, a fost unul contestat. Ilfovenii au acuzat că mingea a părăsit terenul înainte să ajungă la mijlocaș. Etapa 11: Steaua - CSU Craiova 2-1 Derby-ul pentru primul loc în Liga 1 a fost decis de arbitraj. În minutul 75, după ce s-a consultat

andrei.f
andrei.f  •  30 Aprilie 2017, 16:37

Bă,dacă nu te ştii, nu mai posta. Faza de care zici a existat întradevăr dar, arbitru nu era haţegan. era un arbitru care a arbitrat în compensaţie, a revenit asupra anulării unui gol dinamovist, la solicitarea tuşierului şi, a validat golul dinamovist, înscris corect de altfel. Haţegan a arbitrat numai prodinam0, stă o lună suspendat şi apoi revine, aţi ghicit, la un meci a lui diunamo. CCA îşi dă arama pe faţă. Motivul, l-am mai postat, nu mai insist, e vorba de fostul dinamovist Lupescu ajuns funcţionar la UEFA![

120837085134090
Ion Minciu  •  30 Aprilie 2017, 16:15

Foarte dubioase jocurile facute de GSP.Atat pe subiecte de sport cat si extra sport.A demolat si distrus multe lucruri pozitive din tara asta.Minciunie despre Hategan sunt mici dezinformari pe langa ce ar trebui sa scrieti despre Tudor si alti arbitri dirijati de Diaconu- bricheta.

geogeo
geogeo  •  30 Aprilie 2017, 17:56

dINAMU' era demult in Liga 2 cu arbitraje corecte.

neputintafalit
neputintafalit  •  30 Aprilie 2017, 17:55

Stie toata tara cum clubul toxic al securitatii fura cu arbitri Ghetele de Aur. Doar nu va asteptati de la un club patronat si azi de o familie de securisti sa joace cinstit !?!

idi53
idi53  •  30 Aprilie 2017, 17:50

Pregatiti terenul pt derby cautand sa influentati arbitrajul!ALE O,ALE O GALERIA DINAMO O URASTE pe steaua.....DDB!