Comentarii (30)
 •  25 Aprilie 2010, 10:46
Postat de pe 25 Aprilie 2010, 08:14

in careul celor de la Alba erau de fiecare data mai multi atacanti shefere decat fundasi de la Alba,deh,Alba isi permite :) Blat fara dubii.

la 2-2 aproape de minutul 90 dica de pe la 20 de m suteaza pe poarta, 2 jucatori albanezi se arunca precum la hockey in fata mingi blocandu-l, daca era blat oare nu era mai simplu sa-l lase sa suteze?aseara chiar mi-am dat seama ca la cluj s-a construit ceva frumos pentru fotbalul romanesc: stadion cochet, lume decent de multa pentru un meci nu f important, fotbal frumos, grupe de juniori ce incep sa faca performanta. viitorul suna bine pt cfr si pt clujeni.e romania si nu stim aprecia.

•  25 Aprilie 2010, 10:45

Realitatea a fost asa: jucatorii echipei Unirea Alba-Iulia au parcurs o distanta de 763 de kilometri, pe jos, in mars fortat, lucru care i'a obosit peste masura, pentru ca au fost nevoiti sa parcurga distanta respectiva in 180 de minute! Normal ca finalul i'a prins usor obosti, cu toate ca au folosit 27 de schimbari de jucatori, iar CFR a jucat in 19 jucatori de camp si trei portari! Meciul nu a avut vreun arbitru, s'a incheiat la un telefon al lui Michael Jackson. Nu'i asa, miticii mei?

•  25 Aprilie 2010, 10:12

frunos blat , sunteti rusinea romaniei .

•  25 Aprilie 2010, 09:38

La voi prooosti din bucale numai blaturi exista?Pai ce sa ma mir ca 50 de ani numa asta ati facut!!!!

•  25 Aprilie 2010, 09:29

de la alba-iulia la cluj sant 97km. pana la sibiu sant 157km.

•  25 Aprilie 2010, 09:16

Esti mitic!!!

•  25 Aprilie 2010, 09:05

Zoro asta e un ZERO BARAT!!! Un mititic frustrat!!! Nu e obisnuit sa vada fotbal. Vede doar prestatiile lamentabile ale Valizei sau ale "militziei"!!! Cand vede FOTBAL, ii moare singurul neuron...

•  25 Aprilie 2010, 08:52

JENANT! Se bucurau de parca ajunsesera in finala ligii campionilor! PROPUN SA NU SE ACORDE LOCUL I IN ACEST AN!

•  25 Aprilie 2010, 08:49

Cum adica "aduce titlu in gruia" dupa cate stiu eu mai sunt 5 etape si la cat de slab joaca cfr-ul fara arbitrii sunt convins ca nu va bate pe Vaslui la Craiova si la Astra.

•  25 Aprilie 2010, 08:14