Comentarii (30)
 •  25 Aprilie 2010, 08:13

cat noroc pot sa mai aiba si cfr...sa bata in ultimul minut...in fine...totusi e o echipa buna....dar norocul e de partea ei...

•  25 Aprilie 2010, 06:42

Da tinere,ar trebui sa plece toti din tara ta,dar,de fapt,care-i tara ta ??????? Si dupa aceea sa-i dai afara si pe :Jenei,Boloni,Szekely,Bikfalvi,Szatmary(Lajos),Birtalan,Kicsid,Shtokl si poate si pe altii-Lacatus,Dumitrescu,Nicolita.Atunci vor ramane numai romani adevarati ca tine si becali. Eu,totusi,spun ca:DUMNEZEU SA-I OCROTEASCA PE TOTI ROMANII(indiferent de nationalitate si unde s-ar afla pe glob)!!!!

digei
digei  •  25 Aprilie 2010, 06:38

Nu maaa n-a fost blat,a fost mai crancen ca un Barca - Real...pe viata si pe moarte.S-au dat aia doi cap in cap si au facut 2-2 dupa care meciul a fost de o incrancenare extrema,numai sange pe acolo...Cat despre boc...ai dreptate,el nu e in stare sa-si faca treaba lui la guvern ce sa mai caute si in fotbal ?

duralex
duralex  •  25 Aprilie 2010, 03:46

Dragii mei,baiatul asta Cristian Bud e atacant pur singe,asta o sa fie omul de gol al nationalei.Il stiu de mic,o sa vedeti voi ca va marca meci de meci.

qwerty007
qwerty007  •  25 Aprilie 2010, 03:22

Aline,nu a fost chiar ultimul minut,au mai fost vreo 2-3 minute dupa golul CFR-ului,dar poate nu are mare importanta si relevanta asta,mult respect pentru articolele tale profestioniste si neutre in acelasi timp,esti un ziarist adevarat,toate cele bune pentru tine.

•  25 Aprilie 2010, 02:29

1 la mana : intre alba iulia si cluj sunt 100 de km (asta aviz "jurnalistilor" de la gsp) 2 la mana : tuturor celor care au murit de ciuda aseara la meciul cfr-ului le doresc, multa frustrare! 3 la mana : pentru alex : la urmatoarele 5 victorii ale cfr-ului eu o sa ma bucur, si n-o sa mai raspund ciudosilor si terminatilor ca tine, si atunci tu o sa plangi si o sa fi frustrat

•  25 Aprilie 2010, 01:52

Piccolo 4 ? GSP -4

fotbalfan
fotbalfan  •  25 Aprilie 2010, 01:52

ce inseman sa te relaxezi si sa crez ica chair si 2-0 ti-e de ajuns.... mai avem de munca, bravo Bud!!!

•  25 Aprilie 2010, 01:50

Ha-ha! Asta cu ce zona a corpului ai gandit-o? E chiar amuzant, sper sa mai scoti din astea si in urmatoarele 5 victorii ale CFR-ului!

•  25 Aprilie 2010, 01:44

Tocmai urmaream pe GSP.RO un comentariu al domnilor Naum,Vochin si Stanciu, pe care-linteleg din postura pe care o are acum, dar chiar sa suspectezi ca cei din Alba-Iulia au plecat intentionat in ziua meciului de la 160 km spre Cluj cu gandul sa piarda meciul cand este clar in ce postura se afla in clasament si faptul ca CFR are imprumutati jucatori la Alba-Iulia chiar este jenant.Respect pentrtu Dl.Tolontan pt,articolul sau si chiar cred ca ar trebui sa-l citeasca si unii dintre colegii domniei