FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMOVIŞTI.RO

Comentăm împreună Pandurii-Dinamo!

Articol de GSP - Publicat duminica, 08 august 2010 00:00

Dinamo şi Pandurii joacă de la ora 21:45, în ultimul meci al zilei, la Digisport. Partida poate fi urmărită live TEXT şi pe dinamovisti.ro!

CLICK AICI PENTRU LIVE TEXT!

PANDURII: M. Popa - G. Matei, Viera, Chiricheş, Cardoso - Băcilă, Nasser, Pintilii, Brata - Apostu, Orac

Rezerve: Mingote, Chibulcutean, Hidişan, Nistor, I. Iordache, Stromajer, Grecu

DINAMO: Naumovski - Helder , Moţi, Garat, Bazzi - Torje, N'Doye, Mărgăritescu, Ad. Cristea - An. Cristea, L. Ganea
Rezerve: Bălgrădean, D. Kone, M. Niculae, Dănciulescu, L. Goian, Scarlatache, C. Munteanu

De pe patul de spital, Cornel Dinu a vorbit cu GSP despre situația critică a lui Dinamo: „Doar asta mai pot să fac”

Comentarii (69)
sundancekid
sundancekid  •  08 August 2010, 23:48

petel : Ba tu mai mult de o propozitie esti capabil sa scrii ? Macar o fraza..da-te-n m...ata asa ca sa fiu mai politicos !

sundancekid
sundancekid  •  08 August 2010, 23:45
Postat de alextm pe 08 August 2010, 23:41

sundancekid shyne : Ma p/ish pe mormintul m.atii ! Capisci ? Chiar toti dezaxatii au voie sa posteze aici? Ma gandesc ca pe site pot fi banati anumiti han_di_ca_pati mintali.

Pe mine nu ma baneaza nimeni f..raiere ca nu sunt tzzzaran ! Doer tzzaranii sunt banati !! Capisci ?

redsef2005
redsef2005  •  08 August 2010, 23:45

Ia uita-te lume si vezi ce hadicapati sunt stelistii: fcsteauabucuresti, sied si nune! Baaaa, nu e blat, ca nu joaca Steaua cu slugile ei care stau capra!!! Iarasi v-ati bagat coperativa voastra din arbitraj impotriva lui Dinamo, nemernicilor!!!!! Penalty inventat, Avram ar trebui sa stea pana la sfarsitul campionatului - si dupa, eventual!