Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
0
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Probleme înainte de Mondial! » Anglia - Costa Rica, amânat
0
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de numeroase forțe de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
intrati pe www.anytwo.ro .. ai posibilitatea sa inveti poker de la pro-players, ai oportunitatea de a-ti incepe cariera de jucator de poker **** primind 20 Euro la UniBet, gratuit si fara a face nici un depozit, si beneficiezi si de un rakeback de 30%
dak paduchii ar fi licurici si giulesti-ul ar arata k Las Vegas-ul , kra , kra , kra
RApid a aratat exact asa cume este! La fel si DInamo! Doua echipe instabile si spectaculoase! Bravo lor pentru meciul de ieri!
Si inca ceva eu ii bag in m.msii ca le place !!!
Da m-am exprimat gresit nu sunt mama omidu dar am putere mare de observatie ! Hai CIAO !
incredibil ! cred ca sumi se simte de cacat !!!
Si inca un lucru. Mie mi-au cam iesit in general predictiile mai putin sutul pe care la primi dorsal nentu Piti ! Am spus demult ca nea Caro o sa aibe probleme..la fel si de Urziceni ! Nu prea imi iese Craiova...am vazut-o in primele 6 dar nu a fost de acord tusierul cu opinia mea !!!! Despre nationala am scris demult ca este oglinda realitatilor socio-economice din romanika ..in plus este cea mai slaba generati
@ milici :Eu mi-am pierdut demult rabdarea cu t.impiti ca tine si din pacate sunt multi ! Chiar am dat dovada de rabdare dupa cum ti-am zis dar din pacate nu ne aflam la amfiteatru Nicolae Iorga si nici macar la ora de diringetie !!! Tzzaranii ii mai inteleg dar pe t,,impiti nu...asta e ..suge-o !
Vad ca nimeni nu mai zice nimic, dar la primul gol al Rapidului, era normal ca Balaj sa intrerupa meciul dupa ce Margaritescu a fost lovit la lovitura libera. De-aia si dinamovistii s-au oprit. Balaj incearca sa ne "faca" pe unde ne prinde, dar aseara n-a mai avut ce face. A trebuit sa inghita in sec. E greu pentru Dinamo sa castige cu balaj la centru, asta are ceva cu noi! Bine ca s-a facut dreptate pana la urma.
google: xpi games jocuri caterinca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.