copose, du-te la regatele de yachturi si lasa Rapidul ca faci numai rau. Sunt convins deja ca asta e menirea ta. Sa ne distrugi.

•  24 Septembrie 2008, 17:00

scuze de deranj,dar am auzit ca sotia lui Peseiro face o placinta buna.fiti buni si trimiteti unul din reporterasii astia dibaci la ea in bucatarie sa mi-o faca rost.ca tot sunt pe unde nu te gandesti:in wc cand se cearta piti cu mitica,asculta convorbirile lui sandu cu luce,sunt in vestiar la rapid,peste tot.si dupa ce imi fac rost de reteta...sa-mi faca una uda

•  24 Septembrie 2008, 12:42

Nu cred numic din ce scrieti . Sunt minciuni . Nu faceti decat sa intocxicati cu minciuni suporterii rapidisti . Asa va este sufltul vostru de bolsevici stelisti .Nu va ajunge ca laudati in continuu pe steau rosie din cimitirul ghencea ? Copos nu a fost in cabina jucatorilor in pauza meciului de la Brasov . Nu i-a dictat nicio schimbare lui Peseiro. Copos a stat in tribuna in pauza meciului . Imginile TV va contrazic , aratandu-l vorbind relaxat cu cei de alaturi . Schimbati-va atitudinea

•  24 Septembrie 2008, 11:15

Daca ati fi fost gazetari de sport profesionisti, ati mai fi luat in consideratie si centrarile date de cei doi atacanti rapidisti, si pasele utile, si pasele gresite, si interventiile in apararea proprie. ATi fi putut pomeni si de meciurile anterioare, in care Djalovici n-a facut nimic in timp ce Pitbull a fost cam singurul care a realizat ceva in teren. Dar voi nu ati urmarit decat sa jucati cartea lui Copos, cel care trage cu dintii sa dovedeasca ca Rapidul nu merge fara el.

•  24 Septembrie 2008, 10:58

bai Pese nu jucat nimic ...Bozo iar n-a venit de la BAMBOO, Boya s-a dus dupa Bozo, Pitbull-ul se linge pe mosor la dusuri ...noi cu cine jucam ??? trimite-l repede la incalzire pe Zota ... singura solutie SCHIMBAM ARBITRUL ...poate iese de-un egal !!!

•  24 Septembrie 2008, 10:55

cea mai inteligenta miscare a lui Copos ... a scos doi mijlocasi si a bagat doua savarine !!! in atac a jucat cu doua eclere impinse !!! TOT ASA DOMN' COPOS !!! YO ZIC SA VA BAGATI DE-ACUM LA INTERTOTO CA NU SE STIE NICIODATA !!!!

•  24 Septembrie 2008, 10:54

prostii marca GSP

•  24 Septembrie 2008, 10:33

Trebuie schimbat antrenorul urgent. Posibili inlocuitori: -Hizo; -Piturca; -Rednic; -Rada.

•  24 Septembrie 2008, 10:14

Nu stiu ce s-a intamplat cu Rapidul din primele etape.Acum joaca fara varf.Inainte toti combinau la mijloc, atacau, acum ... pauza? Unde e Boya? De ce nu joaca Djalovici?Ca restul atacantilor i-au vandut (Buga,Burdujan si Mazilu).Cu cine ataca Rapidul ca sa aiba pretentii la titlu si in Cupa UEFA? Ce-a fost asezarea aia de 2 lei din meciul cu Wolsburg?I-a fost prea frica lui Peseiro si a mers la 0-0? Ce dracu inseamna asta? Vor sa-l dea afara pe Peseiro? E prea dur? Ii munceste prea mult?

•  24 Septembrie 2008, 09:30

ma dar de unde stiti voi asta?!titluri de rah.a.t multumim GSP pentru inca o speculatiE!!