Comentarii (16)
breitner
breitner  •  29 Ianuarie 2012, 09:41

bine ca i se da sanse lui ganea sa arate ca nu mai sare mingea din el la 10 metri ci doar la 7-8 !

okeanos
okeanos  •  29 Ianuarie 2012, 09:20

Ce ramane dupa acest meci? Portarul nesigur. Apararea-prea multe improvizatii. Mijlocul eu il vad altfel, cu Bakaj, Matei, Tames, jucatori care stiu cu mingea. Patrascu este ok. Din atac mi-a placut Alexe .Cam atat.

okeanos
okeanos  •  29 Ianuarie 2012, 08:58
Postat de ionut.07 pe 28 Ianuarie 2012, 20:37

Noile achizitii arata ca se adapteaza din ce in ce mai bine.Matei,"bunii mei" n-a pierdut majoritatea mingilor.Ba chiar a facut un joc bun de pase la mijloc,asemenea lui Bakaj,iar in final a avut o ocazie mare de gol.Stim cu totii ca sunteti niste mascarici,dar nu puteti sa ne pacaliti asa usor.A facut un meci bun si Matei.Sunt niste achizitii foarte utile.Patrascu si Stoica nu trebuie sa plece.Cel putin nu-n returul asta,iar Tucudean a aratat ca e o solutie buna pentru Dinamo.

observatii corecte. Revenind la tema concurentei si a sanselor egale. E de neinteles de ce in aceste meciuri amicale fara presiunea rezultatului nu se acorda sanse egale si aici ma refer cel putin la timpii de joc. Ce rost are sa faci inlocuire la 5 min dupa pauza? De ce nu faci toate inlocuirile la pauza.?Ce mai poate arata un jucator dandu-i 10 minute de joc? De ce nu i se acorda sanse si portarului, ca Naumovski a fost aerian in cel putin 3-4 faze. Ceva e putred acolo-n staff!

okeanos
okeanos  •  29 Ianuarie 2012, 08:49
Postat de biancorossi pe 28 Ianuarie 2012, 20:28

tames, stratila, curtean si matei sunt castiguri incontestabile. patrascu, stoica, bakaj, rus si tucudean raman in continuare gauri negre.

patrascu si bakaj gauri negre? Fals Curtean un castig? Poate, dar pana acum nu a aratat nimik in cele 140 min jucate. Matei a aratat mult mai mult in 30+25 de min jucate. Si totusi i se da din ce in ce mai putine minute de joc. O fi si asta o noua metoda de mentinere a concurentei pe posturi si acordarea de sanse egale!!!

okeanos
okeanos  •  29 Ianuarie 2012, 08:44

gspisti de nimik voi scrieti doar cum vi se dicteaza!

l0gan_1
l0gan_1  •  28 Ianuarie 2012, 23:00
Postat de live_liberty pe 28 Ianuarie 2012, 20:52

BLAT PE FATA IN SPANIA INTRE HERCULES ALICANTE SI VILLAREAL B. TE BUFNESTE RASUL SA-I VEZI PE CEI DE LA HERCULES CUM SE CHINUIE SA NU INSCRIE.ISI PASEAZA MINGILE INTRE EI IN CAREUL DE 6 METRI ADVERS.O ALTA FAZA AMUZANTA.SCAPA UN JUCATOR DE LA HERCULES SINGUR SPRE POARTA INTR-O CURSA DE VREO 30 DE METRI,DRIBLEAZA SI PORTARUL SI IN LOC SA SUTEZE IN POARTA GOALA PREFERA SA MAI INAINTEZE AGALE SPRE POARTA CU MINGEA LA PICIOR,INTRE TIMP ESTE AJUNS DE UN FUNDAS ADVERS CARE-L DEPOSEDEAZA. INTR-UN FINAL DUPA ,,LUPTE CRANCENE" VILLAREAL B REUSESTE SA INSCRIE SPRE,,SURPRINDEREA TUTUROR".FACE CHIAR 2-0. :) ASA CEVA N-AM MAI VAZUT DE PE VREMEA MECIURILOR CELEBRE CEAHLAUL-DINAMO. INCREDIBI

sa steaua faru steaua sportu goluri maicoane sau steaua v branesti.....mai du te in ula mea de p

faro
faro  •  28 Ianuarie 2012, 22:59

://farulsuntemnoi.blogspot.com/

newentry
newentry  •  28 Ianuarie 2012, 22:00
Postat de live_liberty pe 28 Ianuarie 2012, 20:56

AM URMARIT MECIUL PE NET VREO 40 DE MINUTE PENTRU CA LA HERCULES JOACA FOSTUL STELIST THIAGO SI ERAM CURIOS SA VAD CE MAI E DE CAPUL LUI. M-AM CRUCIT CE AM VAZUT IN MECIUL ALA.:)):))) BLAT ORDINAR.SPER SA APARA SI PE NET CEVA FAZE SI SPER SA SE SESIZEZE CINEVA. BAIETII NU AVEAU PIC DE RUSINE IN CEEA CE FACEAU. :))) GOL MARICA. DUBLA PENTRU SCHALKE.:))

Tu esti liber oricum. Ce ai cu noi, de ce ne chinui??

oliver
oliver  •  28 Ianuarie 2012, 21:32

asta inseamna ca nu ai prin meciurile stelei cu ASA tg mures echipa satelit a stelei asta asa ca tot vorbesti de dinamo ba orice ar fi steaua si dinamo sunt 2 echipe cu pacate mari in spate si spun asta din punctul de vedere al unui dinamovist pana in maduva oaselor