FOTBAL  »  Superliga  »  BOTOȘANI - GAZ METAN 4-1

FOTO Debut HORROR pentru portarul lui Gaz Metan! Și-a îngropat echipa cu 3 erori decisive

Albert Popa (21 de ani, portar) a avut parte de un debut îngrozitor la Gaz Metan +16   FOTO

Articol de - Publicat sambata, 01 august 2020 22:42 / Actualizat sambata, 01 august 2020 23:19

Albert Popa (21 de ani, portar) a avut parte de un debut îngrozitor la Gaz Metan, 1-4 cu Botoșani

AICI ai detalii despre meciul FC Botoșani - Gaz Metan

În prima repriza a meciului cu FC Botoșani, goalkeeper-ul a greșit la toate cele 3 goluri primite:

• În primul minut al partidei, Ofosu l-a învins cu o execuție la colțul scurt;
  • La jumătatea primului act, Pop a degajat direct la Keyta, fiind o victimă sigură în fața francezului care l-a executat dintr-o poziție de unu contra unu;
  • Două minute mai târziu, debutantul din poarta lui Gaz Metan s-a făcut de râs. A scăpat din mâini mingea trimisă modest de Florescu de la mare distanță.
+12 FOTO
  • Sursă foto: capturi TV Telekom Sport

Clasament play-off Liga 1:

Citește mai multe știri din Liga 1:

Leo Grozavu, declarații aiuritoare la finalul meciului: „Dacă jucătorii nu iau vacanță, ori ne bat pe noi, ori îi batem noi pe ei!”

Ce l-a șocat pe Ioan Andone la Dinamo: „Nu credeam că se poate întâmpla asta în România!”