Comentarii (36)
 •  01 Iulie 2009, 19:51

@fca: nu fa pe "desteptul", ca nu-ti sta bine. ati umblat la arbitrii, la federatie... iar acum scapati basma curata. am fost buni, mult mai buni ca voi, v-am demonstrat-o pe teren, acolo unde arbitrul a adus egalarea in repriza secunda, dupa ce am avut 2-0 la pauza... presupun ca nu iti amintesti meciul... ei bine eu am fost in tribune si am vazut...

dinamu
dinamu  •  01 Iulie 2009, 19:51

pai traim in romania!si aici orice lucru incepe cu o amanare.

•  01 Iulie 2009, 19:44

Se incearca o manareala sa ii pastreze pe blatisti in div A. Mai mult ca sigur.

•  01 Iulie 2009, 19:43

pai ce pretentie ai ma....ati terminat pe un loc retrogradant. Daca erati buni terminati deasupra liniei. Cu miloaga nu merge. Sa-i ii transmiti lui horoba multe"salutari" si ca ne vedem cand va veni la mioveni

•  01 Iulie 2009, 19:42

Incompetenti...daca nu sunt capabili sa ia o decizie in atata timp mai bine s-ar lasa de meserie si ar face loc altora mai eficienti..

•  01 Iulie 2009, 19:39

baaa hotie mare..sa vedeti k argesu ramane in liga 1...dak era asa deja trb sa fie data decizia finala...mai bine jucam in liga 2...in liga 1 e multa mizerie ...furt...mai ales la federatie...ROMANIA o tara de kkt ! Liga 1...plina de hoti si pisati ! FORZA GAZU