FOTBAL  »  Superliga  »  FC BRAŞOV - DINAMO

Dinamo a terminat de 3 ori neînvinsă după ce a fost condusă. Întoarce rezultatul la Braşov?

Articol de GSP - Publicat duminica, 12 septembrie 2010 00:00

Dinamo a fost condusă în acest sezon în 4 din cele 6 partide, două dintre meciuri disputîndu-se în deplasare.

Formaţia din Ştefan cel Mare a reuşit să revină pe parcurs în toate aceste partide, însă a cîştigat doar două dispute, împotriva Astrei în prima etapă, scor 2-1 la Ploieşti, respectiv contra Rapidului, 3-2 după ce la pauză giuleştenii aveau 2-0.

De asemenea, alb-roşii au scos un egal la Tîrgu-Jiu, contra Pandurilor, scor 2-2, după ce gorjenii au condus cu 2-0.

Crezi că Dinamo va întoarce scorul la Braşov în repriza secundă?

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”