Comentarii (29)
scandautor
scandautor  •  17 Ianuarie 2015, 00:39
Postat de dankressman.1.1.1.. pe 17 Ianuarie 2015, 00:21

c.,i.,o.,r./ex Ati ajuns sa va laudati ca nu s-a tinut Reghe de cuvant cu 3-0 la pauza:):):):) Cat a fost la final inharipata mica? Voooooooai piiiiiiranda voastra de gugustiuci vopsiti in negru! Ppe tine cum te-a "poreclit" tac-tou in buletin: Smoala, Catran sau Pacura? Ca prea te crezi blond.....Si daca te imbraci in led-uri tot ai culoarea din Giulesti...ale dreeeeeeeeeeeeaq c.,i.,;iori

De ce te chinui sa te exprimi daca nu asta e punctul tau forte? Renunta, cat esti... ma rog, cat mai esti orice forma de viata vei fi fiind. Desi, din cate tin minte, bata e lipsita de viata.

scandautor
scandautor  •  17 Ianuarie 2015, 00:37
Postat de khal_37 pe 17 Ianuarie 2015, 00:17

Nu bre...se referea la lanterna rosie a ligii 1. Stim toti cine-i amarata aia.

Oricand e de preferat sa ai rosul pe lanterna pentru o perioada scurta de timp decat pe modul abuziv de infiintare si mai ales pe istoria trucata - pentru toata viata.

dankressman.1.1.1..
dankressman.1.1.1..  •  17 Ianuarie 2015, 00:21
Postat de altona pe 16 Ianuarie 2015, 23:01

Citesti fzr? Interesant! Mic sint,rau sint (la nevoie), negru nu sint, nici macar brunegru nu sint. Ce spuneam? Ca jocul echipei lui Rada a adus culoare in obrazul rapidist? Te referi la meciul din Ghencea in care Pancone a dat golul victoriei? Sau la partida din Giulesti la care Regheblat anunta 3-0 la pauza iar scorul era 1-0 pentru Ovidiu Herea?

Postat de xhthu pe 16 Ianuarie 2015, 22:18

tu nu esti cumva ala mic si negru de pe fzr care spunea dupa nu mai stiu ce meci ca jocul rapidului a adus culoare in obrajii lui rada ? :)))))))))))))))))