Dumitru Neculai  •  04 Aprilie 2018, 10:39

scumpule nu trebuie sa strige demisisia DATIO TU nu astepta momentele grele

116530435479785
Anca Toma  •  03 Aprilie 2018, 23:06

Costel Enache pare debusolat rau,obosit fiert.Echipa a jucat al zecelea meci la tacaneala,bufa chiar daca o repriza au fost in 11 la 10.El declara ca intr-un meci cu Dinamo sunt multe 2 ocazii .Dar cate ocazii ai avut cu ultoma clasata Juventus cu care ai jucat 2 meciuri la Botosani?La Chiajna am jucat in 10, 5 minute si toti erau cu curul in poarta...acolo ne -a iesit egalul chinuit.Daca intr-adevar ai personalitate ar trebui sa pleci poate se deblocheaza si jucatorii care sunt cu moralul la pamant

samertx
samertx  •  03 Aprilie 2018, 21:40
Postat de cpt.ahab pe 03 Aprilie 2018, 21:25

Păcat. Un om de mare bun simț. Îmi pare rău că n-are succes. Multă sănătate și să sperăm că va ieși soarele și pe ulița lui!

Căpitane, bunul simț nu este condiție esențială în fotbal. Trec printr-un moment prost cei din Botoșani, dar mai mișă îmi este de noi, ne-am chinuit un pic să-i batem. :))

cpt.ahab
cpt.ahab  •  03 Aprilie 2018, 21:25

1650189735229298
Curilianu Liviu  •  03 Aprilie 2018, 21:21

Echipa nu joaca nimic,dar nu doar el are vreo vina.Cred ca si conducerea a adus cei mai slabi atacanți de când suntem in liga 1.

Anca Toma  •  03 Aprilie 2018, 21:21

Enache chiar pare un caracter adevarat .Si eu cred ca va demisiona.Botosani nu mai joaca nimic de vreo 10 etape.Nu mai recunoaste nimeni echipa asta ,mai ales dupa cantonamentul din iarna.Din pacate asa e la fotbal antrenorul e primul care plateste.Nu stiu unde a vazut Enache ocazii pentru Botosani ca eu n-am vazut niciuna ,dimpotriva joc la disperare si jucatori blocati psihic.

166519390404871
Cristian Gherasim  •  03 Aprilie 2018, 21:01

Enache a dat dovada cat a stat la Botosani ca e OM,in primul rand,un caracter frumos si ramanem toti suporterii sau o parte cu partile bune.Din pacate ,Botosani nu mai joaca nimic de vreo 8-9 meciuri .Cred ca jucam momentan cel mai haotic fotbal din Liga 1 ,desi tot cu el la carma aceasta echipa castiga cu Cfr,Craiova,Dinamo,Viitorul.E clar ca lumina zilei ca nu ne mai revenim si spre binele echipei o despartire amiabila in acest moment ar fi cea mai potrivita potrivita.Daca nu exista asa zisul soc la echipa Botosani risca sa intre in hora retrogradarii.