FOTBAL  »  Superliga  »  FARUL - FCSB

FOTO Ce au contestat cei de la FCSB înaintea golului de 2-2 marcat de Băluță și ce arată reluările fazei

Golul de 2-2 marcat de Tudor Băluță în minutul 59 al meciului Farul - FCSB a fost prefațat de o fază contestată de oaspeți. Reluările îi dau dreptate lui Radu Petrescu. +10   FOTO

Articol de - Publicat duminica, 21 mai 2023 22:37 / Actualizat duminica, 21 mai 2023 22:42

Golul de 2-2 marcat de Tudor Băluță în minutul 59 al meciului Farul - FCSB a fost prefațat de o fază contestată de oaspeți. Reluările îi dau însă dreptate lui Radu Petrescu.

În minutul 58, Joyskim Dawa a considerat că FCSB primește incorect o lovitură de la colțul terenului.

Eroarea lui Târnovanu a readus-o în joc pe Farul! Portarul celor de la FCSB și-a mușcat din tricou de ciudă
FARUL - FCSB

Fundașul central al oaspeților a încercat să protejeze mingea în duelul cu Borza, dar a atins-o cu vârful ghetei chiar înainte să iasă afară.

FOTO. Ce s-a întâmplat înaintea golului de 2-2 din Farul - FCSB

„Centralul” Radu Petrescu a dictat corner, în ciuda privirii mirate a lui Dawa. Reluările au confirmat decizia din teren.

Din faza fixă rezultată, Farul a restabilit egalitatea la 2. Tudor Băluță a marcat cu o lovitură de cap imparabilă, din centrarea nou-intratului Casap.

VIDEO CU GOLUL. Mateus Barbosa, lovitură de cap pentru 1-2 în Farul - FCSB

VIDEO CU GOLUL. Adrian Șut, execuție în forță pentru 0-1 în Farul - FCSB

Nu s-a văzut la TV » 5 momente surprinse înainte de Farul - FCSB: fotbalistul venit în cârje la interviuri
Imaginea serii la Ovidiu » Ce i-a scris un spectator lui Becali: „Bre Nea Gigi, nu uita”

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”