Comentarii (20)
eucutine
eucutine  •  04 Mai 2015, 00:34

in primul rand mingea nu a ajuns la chipciu, ci a fost respinsa de marc (tentativa de portar), deci nu are nicio relevanta. in al doilea rand, breeveld a avut o intrare de dosar penal, nu pt vatamare corporala, ci pt tentativa de omor. in al treilea rand, al doilea penalty (nu ca ar mai fi contat) e caraghios (asta dupa ce, cu 20 de secunde inainte, ai dat un falt in atac in celalalt careu la o faza asemanatoare). arbitraj smecheresc.

tiberiu33
tiberiu33  •  03 Mai 2015, 23:40

CARTONAS ROSU LA BREVELT ??????? ............ intrare de K1 la scorul de 0-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... sa strangi de gat un adversar si sa iei numai galben ???????? ... Ganea a luat 13 etape pentru asa ceva !!!!!

alexpescaru
alexpescaru  •  03 Mai 2015, 23:19

Bine ca n-ati vazut ca la faultul asupra lui Nedelcearu trebuia rosu direct. In schimb voi numarati dungile din iarba ca sa vedeti daca a fost ofsaid... Sunteti de ras.

1042628062433850
Stefan Neamtu  •  04 Mai 2015, 14:09

Dacå nu vå convine luati un trei în unul dimineatå poate asa vå reveniti

854061058001893
Nicolae Florin  •  04 Mai 2015, 07:07

a fost meciul facut praf de arbitri de linie si cei aditionali,Balaj este un arbitru bun,dar nu a fost ajutat,al doilea penalty,nu a fost penalty,nici pe departe,a fost o eroare a lui Balaj,aproape singura din vina sa,cat despre meci,o nota proasta pentru Dinamo care, nu se regaseste,FCSB a prins o zi mai buna,jalnic fotbalul romanesc.

•  04 Mai 2015, 04:35

faza din minutul 112 a fost cea mai savuroasa; Tucudean cade in genunchi , in careu ,epuizat de efort dupa cele 2-3 out-uri executate de pe tusa in cele 15 minute cat jucase si primeste un penalty ! Asta era penalty-ul din meciul cu ASA cred... :))