Comentarii (15)
icostin66
icostin66  •  06 Octombrie 2019, 09:45

Presa platita de cioban incearca sa dreaga busuiocul, sa-si merite banii. Adevarul este unul singur, si oricine cu putina decenta poate recunoaste ca Dinamo a pierdut doua puncte. Turma ciobanului este fara discutie mult mai valoroasa, insa dinamovistii au compensat prin daruire si prin aportul senzational a lui Nistor. Iar marile ocazii le-au avut ''cainii''.

1499023996799235
Constantin Fumor  •  06 Octombrie 2019, 08:46

Comentatoti de c..t,repoerteri la fel!Sa va fie rusine!11metri clar pentru DINAMO!DINAMO a luat 1 punct impotriva albitrului,si la interviuri sint chenati 7-8 oi,si doar 2-3 dinamovisti,iar Uhrin e ultimul .RUSINEEEE!

118379269502842
Ioan Hamza  •  06 Octombrie 2019, 07:02

***

angel_of_death_
angel_of_death_  •  06 Octombrie 2019, 00:41
Postat de Marius Oltean pe 05 Octombrie 2019, 23:33

Mai ti minte unde a fost faultul si de unde s-a dat lovitura libera? Ai vazut faza in care Coman a tras la poarta si fost tras de tricou in careu? Ai vazut genunchiul in pieptul lui Coman prin minutul 88, doar cu galben? Da, voi ati fost dezavantajati si meritati sa castigati......Ar trebui sa nici sa nu se mai joace.

chiparosule

geo.b.
geo.b.  •  06 Octombrie 2019, 00:30
Postat de popescu222 pe 05 Octombrie 2019, 23:43

Tare spectaculoasa faza in care un jucator inscrie dupa fluierul arbitrului, cand toti ceilalti se oprisera. Rarissim, un deliciu!

Corect.Dar nimeni nu vrea sa vada un aspect.Gnohere,pe langa ca a simulat,l-a mai si calcat pe glezna pe Corbu.A fost fault clar.Vedeti reluarile.Piciorul stang a lui Gnohere,pe piciorul drept a lui Corbu.Sunt niste reluari foarte bune,dinspre linia de fund.

popescu222
popescu222  •  05 Octombrie 2019, 23:43

997925230247191
Marius Oltean  •  05 Octombrie 2019, 23:33

Marius Oltean  •  05 Octombrie 2019, 23:27
Postat de cornelconasu pe 05 Octombrie 2019, 23:19

FAZA CU PENALTY CLAR NU O COMENTAȚI ???? LA faza cu Gnohere a fost FAULT ÎN ATAC ȘI GALBEN iar Kovacs trebuia să oprească meciul , nu știu ce comentați aserviților ??? Dinamo a fost DEZAVANTAJATĂ de arbitraj !!!!!

Mai ti minte unde a fost faultul si de unde s-a dat lovitura libera? Ai vazut faza in care Coman a tras la poarta si fost tras de tricou in careu? Ai vazut genunchiul in pieptul lui Coman prin minutul 88, fara galben? Da, voi ati fost dezavantajati si meritati sa castigati......

cornelconasu
cornelconasu  •  05 Octombrie 2019, 23:19

tandd
tandd  •  05 Octombrie 2019, 23:09

cascadorii rasului cu astia cu golul anulat.....ba voi nu vedeti cand intinde mana kovacs si fluiera????pai de aia a si ajuns mingea la ala ca toata lumea se oprise demult