Comentarii (10)
Un.Print.din.Levant
Un.Print.din.Levant  •  04 Martie 2024, 18:22
Postat de lefter_popescu pe 04 Martie 2024, 11:23

La pauza meciului cu Voluntari a intervenit omenia dintre fin și nas. Gigi Valiza este disperat . El încearcă sa-si facă curaj zi de zi și pune presiune pe proprii jucători care nu mai stiu ce joaca. Priviti-l pe Crețu care spune tot despre fcsbeii și modul în care sunt arbitrați. Nu a primit nici măcar un galben. În preliminarii Crețu și muntenegreanul era eliminați de pe teren.

fcsb este , DE DEPARTE, CEA MAI AJUTATA ECHIPA DE ARBITRI!! Presa ***, in schimb nu vede si tace mâlc! O presa de nimic@!!

Un.Print.din.Levant  •  04 Martie 2024, 18:19

fcsb joaca extrem de modest! Nu știu de unde entuziasmul ***???....Va fi o campioana care a mai fu.rat un titlu cu ajutorul uriaș al arbitrilor ticăloșiții! Huooo!

lefter_popescu
lefter_popescu  •  04 Martie 2024, 16:49
Postat de mr90 pe 04 Martie 2024, 14:27

Daca tot visati ca a intervenit "omenia" de ce Voluntari i-a suflat titlul lui FCSB acum doi ani ?

Amice, citește cu atenție! E vorba de ultimul meci când , după 1-0 pt Voluntari a urmat pauza ca "un bun sfetnic". Concetreaza-te puțin când citești.

romeverest
romeverest  •  04 Martie 2024, 14:29

Si daca s-a terminat ce ?? Ajungi in Europa si te vei face de rusine precum in ultimele aparitii ale Fcsb-ului in cupele europene !!

mr90
mr90  •  04 Martie 2024, 14:27

lefter_popescu  •  04 Martie 2024, 11:23
Postat de braveheartro pe 04 Martie 2024, 11:06

Atât de valoroasă e că în ultimele 5 meciuri a făcut 2 egaluri cu Farul și U Cluj și a câștigat la 1 gol diferență cu „superechipele” de play-out Sepsi, Voluntari și Petrolul. Cel puțin la Voluntari, în meciul secolului Finu'-Nașu' 1-2 (1-0) au făcut și profit. 1 pauză, 2 final. win-win cum ar zice englezul. Finu' cu cașcavalul și Nașu' cu punctele. Devine grețos deja...

luciann
luciann  •  04 Martie 2024, 11:20

O fi primul 11 bun, dar nu mai avem rezerve deloc! Cu Rapid lipseste razboinicul Zulu, si deja e o mare problema in aparare!

lefter_popescu  •  04 Martie 2024, 11:16

Nea Gigi Valiza, încă doarme pe el, inca visează. Se vede din foto. De doua luni doar de Rapid vorbește...i-a întrat frica-n oase. I-a călcat trenul pe fcsbei în ultimele 5 partide. Dacă va pierde și meciul acesta sa vezi atunci ce crize de istericale vor fi la gura lui. PS- Naum de la digi, în doua rânduri, s-a întrebat și a întrebat pe cei din platou : de ce fcsebistii sunt atât de nervoși în timpul meciului ? Răspunsul este simplu. Jucătorilor le este frica de Gigi Valiza. Presiunea pe care o pune zi de zi în cârcă jucătorilor, ii fac pe aceștia sa-si piardă capul și joaca la disperare. Ei trebuie sa câștige meciul cu orice preț pt ca altfel întra în gura lui Gigi Valiza si nu mai ved echipa. Uitati-va la Minculescu...E speriat săracul. Se vede pe chipul sau ca este pierdut în spațiu. Asa sunt toți, culminând cu Dawa și Crețu care joaca orice, dar numai fotbal nu.

braveheartro
braveheartro  •  04 Martie 2024, 11:06

remarque
remarque  •  04 Martie 2024, 10:57

daca bate insa Rapid, se schimba situatia. In plus poate intra U in playoff si U joaca pe bune cu FCSB. Ok, FCSB e mai buna decat U dar totusi punctele nu sunt garantate ca in cazul unui meci amical cu alti adversari pe care ii stim. Rapid si CFR vor juca si ele pe bune, PSDU Craiova ii va da cel mai probabil punctele lui Gigi, iar Hagi ii va vinde un jucator pe bani buni daca se vor intelege la tot pachetul joc-jucator.