suhy
suhy  •  25 Aprilie 2010, 19:24

ASTEAPTA...mult si bine!!!

•  25 Aprilie 2010, 16:27

Rusine ! Rusine ! Rusine ! Ce meciuri tari ati avut al Brasov, cu Mediasul, cu Bistrita , cu Alba Iulia ! Rusine ! Rusinica ! E simplu sa joci pe bue un meci din cinci ? Voi sunteti "Miticicii" fotbalului romanesc !

•  25 Aprilie 2010, 14:27

eu tin cu craiova dar sper 1cfr 2vaslui 3urziceni

•  25 Aprilie 2010, 14:05
Postat de pe 25 Aprilie 2010, 12:17

Muresene,asa-i ca autogolul tau nu a fost trecut in protocol?A trebuit ca sa mai mearga odata Bud sa refaca diferenta.Iar tu Stefane stai cuminte ca o sa fiti multumiti daca meciul se termina pana la final.S-ar putea sa nu prindeti nici pauza.Stiu ei suporterii Stelei de ce.Oricum e 3-0 pentru Timisoara pe teren sau la masa verde.Nu conteaza cum.

eu zic ca la masa verde i mai pe filmul bragadiristilor asai bei comisie!!cat despre balena osandita de intelect care va poarta zgarzile si pe voi cu ele,cine stie poate moooare deseara busculat pe undeva printrun canal sau tomberon!!

•  25 Aprilie 2010, 13:11

mai koky, "dati gol" ar fi fost varianta corecta si castigatoare. Las-o usor cu limba romana, ca abia am inteles ce vrei sa zici ... Fa si tu ceva, macar la seral ...

koky
koky  •  25 Aprilie 2010, 12:51

ATI FACUT GRESELI LA 2-1 PENTRU CA TREBUIA SA SE TERMINE ASA DAR A VENIT AUTOGOLUL TAU SI SA SPART TAVA ! TOTI NE INTREBAM DACA PUTETI SA DA-TI GOL ! CRED CA SE JUCA PESTE 100 MINUTE PANA MARCATI !INVATATI LIMBA ROMANA SI PE URMA VORBITI LA TELEVIZOR ! VOI SUNTETI ROMANI ? CARE ?