LIGA 1    •   

VIN APARATELE SPECIALE PENTRU GAZONUL DE PE NATIONAL ARENA

Gazonul de pe National Arena va fi crescut cu ajutorul unor aparate. Becali: "Avem programul meciurilor făcut pînă în decembrie"

 
09 Noiembrie 2011 19:03
 

Gazonul de pe National Arena va fi crescut cu ajutorul unor aparate

Finanţatorul Stelei, Gigi Becali, a confirmat că Steaua va continua să joace pe National Arena cel puţin pînă la finalul anului, stabilind deja cu Oprescu programul meciurilor.

"Zilele astea vin aparatele care vor face iarba să crească în orice condiţii, aşa că nu vor fi nici o problemă. Am convenit cu Primăria să le aducem noi şi ne scade din chirie. Iar la anul vor putea fi cumpărate la un preţ de... din bugetul anului viitor. Eu voi face o bază de antrenament pentru Steaua, la cele mai înalte standarde europene. Este extraordinar pe National Arena, e atît de bine parcă nici nu mai am emoţii.

Eu ştiu atît: proprietar este Primăria şi primarul m-a chemat la el în birou să stabilim programul de joc pînă în decembrie. Eu nu mint! Oprescu mi-a zis că «Eu am făcut stadionul să se joace pe el, nu să îl ţin ca muzeu. Dacă nu îl dau Stelei, atunci cui?»", a declarat Gigi în direct la contraatac pe GSP TV.

 

Vezi mai jos VIDEO!

 
Comentarii (13)
cordos_eu  (7429 comentarii)
Postat de silviu74 pe 09 Noiembrie 2011, 22:26
DACA SE BAGA IN MIZERII,CREZI CA TERMINA STEAUA PE 5?
Dinamo termina pe 1 cu trupa praf fiindca cumpara meciuri si arbitrii! CFR Cluj macar aveau lot si cand au luat titlul
10 Noiembrie 2011, 01:31   •   Comenteaza
sica2ro200  (2385 comentarii)
niste hoti si niste retardati...capusele societatii !!!...va stiti voi care...***...***ata ziua la tv si nu faceti nimic
09 Noiembrie 2011, 22:28   •   Comenteaza
silviu74  (1307 comentarii)
Postat de costibb pe 09 Noiembrie 2011, 22:15
ma mir cum de nu apare ciobanetele in nici o stenograma,in afara de valiza de la cluj(si parca a declarat inainte ca va premia echipele care o vor incurca pe cfr cluj)nu se spune nimic de el.ori e destept si nu face magariile astea la telefon,ori e la fundul sacului si nu isi mai permite sa cumpere campionate.
DACA SE BAGA IN MIZERII,CREZI CA TERMINA STEAUA PE 5?
09 Noiembrie 2011, 22:26   •   Comenteaza
silviu74  (1307 comentarii)
Postat de denethorj pe 09 Noiembrie 2011, 22:10
Dinamo joaca pe National Arena toate meciurile din Champions League.De asta gazonul s-a deteriorat.
HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH................TARE!!!!!!!!!!!!
09 Noiembrie 2011, 22:24   •   Comenteaza
costibb  (1980 comentarii)
Postat de costacurta pe 09 Noiembrie 2011, 22:08
daca mai latra mult becali, o sa joace steaua la piatra neamt.
ma mir cum de nu apare ciobanetele in nici o stenograma,in afara de valiza de la cluj(si parca a declarat inainte ca va premia echipele care o vor incurca pe cfr cluj)nu se spune nimic de el.ori e destept si nu face magariile astea la telefon,ori e la fundul sacului si nu isi mai permite sa cumpere campionate.
09 Noiembrie 2011, 22:15   •   Comenteaza