FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA-POLI TIMIŞOARA 3-3

Iancu: "Nici într-o mie de ani nu putea Steaua să ne bată"

Articol de GSP - Publicat duminica, 25 aprilie 2010 00:00

Patronul Politehnicii Timişoara îi pune la zid pe fraţii Karamian şi spune că Steaua nu poate cîştiga vreodată o confruntare cu Poli Timişoara.

" Steaua putea să joace 1.000 de ani, n-avea cum să ne bată. Noi sîntem singurii noştri adversari. Ambele reprize au fost stricate de arbitri.

Mă bucur că nu le-am prelungit contractele fraţilor Karamian. Artiom a făcut scamatorii în careu, e expert în prefăcătorii. îmi pare rău că am avut de-a face cu aceşti fraţi.

Filosofia nostră este să jucăm un fotbal curat. Mă deranjează că am pierdut pe ultima fază de atac", a declarat Marian Iancu la Fanatik Show pe Digisport.

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”