satyricon  •  26 Aprilie 2010, 01:42

Asa este Timișoara a jucat un fotbal foarte "curat" cu Coltescu in echipa. Coltescu a făcut tot ce a putut ca Steaua sa nu bata.

steaua1986forever
steaua1986forever  •  26 Aprilie 2010, 01:12

Si de ce nu ati contat la meciul asta decat 20 de minute in repriza a II-a? De ce a trebuit sa "jucati" doar dupa 2 penaltyuri inexistente facute cadou ambelor echipe de omul cu mari probleme psihice Coltescu? A distrus un meci frumos acest arbitru debil mintal, in care 70 de minute Steaua a sters cu voi pe jos...Cu un arbitraj nefricos si normal....meciul se termina 3-1 pentru Steaua poate. Cel putin 2-1.

•  26 Aprilie 2010, 00:19

ce sa zica si corpolentul asta :)) urata creatura

chris_gali
chris_gali  •  26 Aprilie 2010, 00:10

dispari bah umflatule ca produci doar sila !!!.....cand iti vad mutra aia slaita si libidinoasa pe ecran imi vine sa....scuip monitorul !!!!...tu esti un escrement cu sorici !!!

•  26 Aprilie 2010, 00:07

asa echipa asa conducator!!!!!! hai "fulgerul" jenant!

demonaz
demonaz  •  25 Aprilie 2010, 23:54
Postat de pe 25 Aprilie 2010, 23:01

aly2006g...pentru ca esti tu PROST...in maxim 6 minute nu o sa mai ai i.p. pe net...asta asa..ca sa ti arat cine e prost si cate clase am...ca sunt stelist...daca io cu 2 clase iti tai netu si te trimit la politie cu duba...tie cate ti trebuie sa te aperi...??? hai sa te vad istetule...;)

pe bune frate .. fa'io .. ca si io m'am simtit al dracu de jignit la faza asta. baiatu ala ori sa uitat la alt meci .. ori e impotent mintal sa spuna asa ceva.

•  25 Aprilie 2010, 23:38
Postat de pe 25 Aprilie 2010, 22:35

steaua cu noroc ca de obicei, coltescu prelungea oricum pana la egalare,poate avem norocul sa intre steaua in b cu valiza, ca ne-am cam saturat de meciurile lor cumparate.echipa de nimikuri

Ba tu esti un tampit sau ce ai? esti ignorant farte.. .. uitate frate la reluari. pe cine a furat arbitru baaaa !!!

•  25 Aprilie 2010, 23:35

"Ambele reprize au fost stricate de arbitri." Bineinteles mai Iancule, dar in favorea voastra. Uitate la reluari inainte sa faci declaratii tampite. La primul vostru gol a fost offside, la al doilea nici urma de penalty. Sunteti niste hoti. Cu Becali in frunte. Luati'l la voi. Fortza Steaua pan' la moarte. Afara din Ghencea oierule.

•  25 Aprilie 2010, 23:23

de aia plonjau timisorenii la cea mai mica atingere in apropierea careului advers si reclama zilnic cate un pinalti , pentru ca ei cauta sa joace un fotbal curat.:)). coloratu asta e atent vreodata ce zice? e penal rau de tot. asta trebuia sa preia o echipa de bucuresti, ca minciuna si grandomania le e specifica numai lor.