rapid se desfiinteaza pana la sfarstul anului, falimentul scrie pe ei.

doct
doct  •  24 Mai 2015, 08:18
Postat de Nicolae Nicolae pe 24 Mai 2015, 07:20

din pacate exact cel care a fost adus cu mare greutate sa ajute rapidul de la retrogradare exact el a bagat-o in B,cate ocazii a ratat si acum cu CFR,in prima repriza dar si in meciurile precedente,cum ar fi fost sa intre rapid la pauza cu 2-0 dar marele jucator si mai nou si prezentator TV,nu a fost in stare la experienta lui sa-o bage in ate singur cu portarul advers.cred ca va-ti bat seama ca e vorba de marele rapidistD. Nicolae

totul se trage din tur cand am facut decat 11 puncte,hai sa nu mai comentam,capul sus,mergem mai departe.

1819121944979915
Costel Preoteasa  •  23 Mai 2015, 23:54
Postat de steauaucl pe 23 Mai 2015, 23:42

Toti pleacă ...Cei care rămân nu fac față în B ....DESFINTARE scrie pe voi !!!

Rapidul va ramane Rapid si in liga a doua !Va fi sustinuta in continuare !! Voi sunteti desfintati va numiti FCSB ! Daca esti suporter adevarat spune cum si cand fati infintat ! Astept raspunsu si sunt curios daca esti civilizat !

andyandrei2015
andyandrei2015  •  24 Mai 2015, 13:49

multumim cfr ca ne-ai scapat de rapid,pe gsp ,cenzura primeaza ,minunat

991728507528367
Gomoi Iulian  •  24 Mai 2015, 12:46

Sunt stelist de mic.dar sincer chiar imi pare rau pentru rapid.sper ca la anul sa revina in liga 1.multa bafta

sibelius
sibelius  •  24 Mai 2015, 09:29
Postat de karpov.anatoli pe 24 Mai 2015, 09:03

Pe ce te bazezi? Ai vorbit tu cu Belzebut? :)

teo94_rapid  •  23 Mai 2015, 23:44

Iti urez acelasi lucru echipei tale, sa vedem pe cine iubeste Dumnezeu mai tare.

nea_vanea.60
nea_vanea.60  •  24 Mai 2015, 17:19

da, dar macar nicolae s-a intalnit cu obiectul in meciul asta! pancu nu a reusit. iar "sapun" a suferit enorm ca nu a putut expedia si el macar 2-3 crosee. sa nu-i uitam nici pe buchta si bornescu