Comentarii (24)
claudiano
claudiano  •  14 Septembrie 2010, 02:11

baa mergeti si comentati pentru clubul vostru nesimtitilor voi astia de la dinamo traiti numai din pomana ajutati de arbitri si spaga...hategane la jilava cu tn hotule...cat traieste mafia in fotbalul rom tot asa va fi...fotbalul rom e la pamant...

gabideutsch
gabideutsch  •  13 Septembrie 2010, 16:35

trebuia sa zica si el ceva ca nu-l cunoaste nimeni nici ca antrenor si nici ca jucator

octagon
octagon  •  13 Septembrie 2010, 15:44

ce ma ca dinamo a fost dezavantajata,rusine arbitrilor din romania,oricum am jucat foarte prost aseara cu un om in plus nu am fost in stare sa castigam ,penibi mufete,esti pe langa in lagatura cu fotbalul

laur_espero
laur_espero  •  13 Septembrie 2010, 14:26

RIP isaila

alb_rosu_in_vn
alb_rosu_in_vn  •  13 Septembrie 2010, 13:58

Brasovenii au tras de timp cat au putut, s-au tavalit pe gazon trei sferturi din meci, ce mai comenteaza arbitrajul? Hategan le-a permis asta si a dictat prea putine minute de prelungire. Daca mai erau 2-3 minute ii bateam. In plus Dinamo a avut si un 11 m neacordat, iar celelalte decizii contestate de brasoveni au fost corecte, cum au zis toti specialistii. Se plang ca sa-si ascunda neputinta.

maryanos-dinamo
maryanos-dinamo  •  13 Septembrie 2010, 11:54

normal ar fi sa-l suspende pe isaila dupa astfel de declaratii

ghitza_dinamo
ghitza_dinamo  •  13 Septembrie 2010, 11:50

dupa ce dinamo a avut un 11 metri clar..si la ala rosu sau galben cel putin...tot voi vb...mai bn v-ati multumi cu un 2-2 si gata

attila55
attila55  •  13 Septembrie 2010, 11:36

ISAILA sunt de acord cu tine ca ai fost talharit in min.5-cap MOTI hent-penalty si eliminare!!! HUZU a spus-penalty la GANEA...EU te-as chema la comisia de disciplina,pt a explica concret cum ai fost talharit...sigur te alegi cu amenda si suspendare!!!...mai bine ai vedea simularile si incitarile jucatorilor taiilyes,balasa se tavaleau pe gazon...oare cate minute de prelungire trebuiau acordate?

sharkone
sharkone  •  13 Septembrie 2010, 11:25

V-a talharit pe voi arbitrul? Pai daca dadea penalty la prima actiune a meciului , va mi bagam inca2-3 goluri, asa ca ziceti merci!

je__
je__  •  13 Septembrie 2010, 09:41

Daca Isaila e cumva antrenor la Dinamo, atunci are dreptate, intrucat trebuia acordat penalty si eliminare in minutul cinci! Daca nu este antrenor la Dinamo, atunci Steaua trebuie sa fie fericita: a scapat de titlul "prosttul prosttilor"!